در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبرها و چیزهای جالبی که قراره بیفته زود با خبر شید D: روی عکس زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !

http://s9.picofile.com/file/8347830392/photo_2019_01_04_00_07_47.jpg


تصویر بالا : لوگوی برگزیده از کاربران وبلاگ برای کانال تلگرامی توسط DonteXD

برای مشاهده ی والپیپرهای بیشتر :

کلیک کنید .

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال میباشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیرفعال که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D:
Super Shadow

eversonic.rozblog.com

 

حضور ها:

اولین حضور:sonic adventure 2

حضور در بازی های:

در دیگر رسانه ها:

Sonic X
Archie Comics

تغیرات:

شخصیت اصلی : شدو خارپشت (Shadow the Hedgehog)

تبدیل کننده : هفت زمرد هرج و مرج (Chaos Emerald)

صدا پیشگان:

صدا پیشه های انگلیسی:

David Humphrey (2001-2004)،Jason Griffith (2005-2010)

صدا پیشه ژاپنی:

Kouji Yusa

ویژگی های فیزیکی:

رنگ مو : زرد لیمویی،قرمز،سفید

رنگ پوست : قهوه ای تیره مایل به زرد

رنگ چشم : سرخ یاقوتی

پوشش : دستکش سفید با مچ بند سیاه و قرمز،حلقه های طلا،کفش موشکی

مهارت ها،قدرت ها و توانایی ها:

قدرت های هرج و مرج

سرعت فوق العاده بالا

قدرت فوق العاده بالا

شکست نا پذیری

پرواز

زور فوق العاده بالا

واکنش های سریع و مهارت های اکروباتیک

Chaos energy projection
Hero Shadow transformation
Dark Shadow transformation

تکنیک ها و حرکت ها:

Chaos Arrow
Chaos Blast
Chaos Control
Chaos Spear
Chaos Lance
Spear of Light
Super Sonic Boost
Jump Dash
Turbo Boost
Homing Attack

توضیحات:

Quotation2وقتشه که قدرت نهاییمو رو آزاد کنم!Quotation1

-سوپر شدو،سونیک خارپشت(2006)

سوپر شدو(به انگلیسی:Super Shadow به ژاپنی:スーパーシャドウ Sūpā Shadō)شکل نهایی شدو خارپشت به هنگام به دست آوردن هفت زمرد هرج و مرج است.سوپر شدو برای اولین بار در بازی سونیک ادونچر2 ظاهر شد و پس از آن در بازی های مختلف دیگر نیز حضور یافته است.در هنگام تبدیل،تمامی قدرت های او به حد زیادی قویتر شده اند.

ظاهر:

هنگامی که شدو به سوپر شدو تبدیل می شود،رنگ مو های او از سیاه به زرد لیمیویی تغییر می کند و رنگ چشمان او از قرمز به قرمز یاقوتی عوض می شود.در این تبدیل رنگ مو هایش تغییر می کند ه و حالت خار ها بدون تغییر باقی می ماند.همچنین او دارای یک هاله ی طلایی است که در اندازه تغییر می کند و حالت شعله مانند دارد.در بازی شدو خارپشت خار های آن همانند سونیک به طرف بالا و نوگ دار می شود.

در بازی Sonic & Sega All-Stars Racing بینی آن همانند مو هایش به طلایی تغییر پیدا می کند.

بازی های حضور یافته:

 سونیک ادونچر2:

eversonic.rozblog.com-همیشه سونیکدر سونیک ادونچر2 و سونیک ادونچر2:بتل سوپر شدو برای اولین بار برای جلوگیری از Finalhazard از سقوط اسپیس کلونی آرک با سونیک تبدیل شد.پس از از بین بردن Finalhazard،سوپر سونیک و سوپر شدو برای بازگرداندن اسپیس کلونی آرک به مدار خود از کیاس کنترل استفاده کردند.وقتی که توانستند کار رو به پایان برسانند،شدو به طرف زمین سقوط می کند و احتمالا او مرده بود.

سوپر شدو در باس بتل نهایی هنگام تمام کردن تمام شخصیت ها قابل اجرا و بازی کردن است.در این بازی شدو می تواند تنها از Super Sonic Boost استفاده کند.

سری بازی های ابر ستارگان سگا

ابر ستارگان سگا:

در ابر ستارگان سگا،شدو می تواند در Sonic's Speed Chute minigame که در داستان او فعال می شود زمرد ها را جوری کرده و به سوپر شدو نبدیل شود.در این بازی شدو سریع تر و حالت شکست ناپذیر را دارد و می تواند موانع سر راه خود را نابود کند.

ابر ستارگان سگا در مسابقات تنیس:

در بازی ابر ستارگان سگا در مسابقات تنیس،شدو می تواند با شارژ سوپر استار به سوپر شدو تبدیل شود.در این بازی شدو سریع تر است و می تواند با استفاده از توپ کیاس کنترل کند.

شدو خارپشت:

eversonic.rozblog.com-همیشه سونیکدر بازی شدو خارپشت،شدو زمانی که بلک دوم فرار می کند و تبدیل به evil Doom می شود،به سوپر شدو تبدیل می شود.پس از مبارزه با بلک دوم و شکست دادن آن،سوپر شدو با استفاده از کیاس کنترل ستاره ی دنباله دار سیاه را از زمین خارج می کند و ستاره ی دنباله دار سیاه توسط Eclipse Cannon نابود شد.

سوپر شدو تنها در باس نهایی در داستان نهایی که با تمام کردن هر نه پایان می توان به آن دسترسی پیدا کرد،وجود دارد.در گیم پلی،سوپر شدو می تواند به هر دو حالت Hero و Dark تبدیل شود.همچنین در مراحل عادی،همزمان به وسیله کیاس بوت و کیاس کنترل و کیاس اسپیر با توجه به شرایط و محدودیت باس می تواند انجام دهد.او همچنین می تواند همزمان می تواند کیاس فلش را به یک کیاس اسپیر فوق العاده تبدیل کند.

سونیک خارپشت2006:

در بازی سونیک خارپشت2006،سوپر شدو توسط سوپر سونیک تبدیل شد و او،همراه با سوپر سونیک و سوپر سیلور می توانند با سولاریس مبارزه کنند که قبل مبارزه با سولاریس،زمان از بین می رود و پس از شکست دادن سولاریس،اثرات آن باعث بازگشت به زمان حال می شوند.

در این بازی سوپر شدو تنها در مبارزه با باس نهایی می تواند سوپر شود که این کار تنها با تمام کردن سه خط داستانی قابل مشاهده است.شدو می تواند در این بازی سوپر شدو می تواند تنها از Spear of Light استفاده کند آنهام فقط زمانی که Super Gauge پر است.او همچنین می تواند از Turbo Boost برای سریع حرکت کردن و پر کردن سریع Super Gauge استفاده کند.

سونیک و سگا مسابقه همه ستاره ها(Sonic & Sega All-Stars Racing):eversonic.rozblog.com-همیشه سونیک

در این بازی سوپر شدو به عنوان حرکت آل استار شدو قابل استفاده است.هنگامی که شدو تبدیل می شود،وسیله نقلیه آن از بین می رود و در طول بازی می تواند از کیاس اسپیر و کیاس بلست استفاده کند.هرچند این حالت موقتی است و پس از خارج شدن وسیله ی نقلیه ی آن باز می گردد.

 

 

 

 

 

قدرت ها و مهارت ها:

همانطوری که توضیح دایم سوپر شدو،یکی از قویترین شخصیت ها در سری بازی های سونیک به شمار می رود.قدرت او به اندازه ای است که می تواند evil doom را شکست دهد،پا به پای قدرت سولاریی بسیار و نامحدودی بدست می آورد.س پیش برود،و در برابر قدرت کوبنده و قوی سقوط اسپیس کلونی آرک مقاومت کند.هنگامی که شدو با قدرت هفت کیاس امرالد سوپر می شود،به انرژی زیاد و نامحدودی می رسد.

هنگامی که شدو در حالت سوپر باشد،توانایی های درونی و بسیار شدو موجب برتری آن می شود.در این حالت نه تنها قدرت آن زیاد می شود،بلکه سرعت آن به طور چشم گیری افزایش می یابد به طوری که سرعت آن همانند سوپر سونیک به سرعت نور می رسد.همین طور عکس العمل و مهارت های آن بهتر می شود و این باعث می شود که حرکات بهتری از خود نشان دهد.همانند تمامی سوپر های دیگر،شکست ناپذیر است و می تواند با سرعت بسیار بالایی پرواز کند.اگر جه این حالت با قدرت های حمله ی سولاریس قابل دور زدن است.(یعنی سولاریس یا قدرتی به اندازه ی آن یعنی قدرت خدایان می تواند به آن آسیب برساند).همچنین سوپر می تواند با تبدیل های Hero Shadow و Dark Shadow ترکیب شود.سوپر سایه حتی می تواند قدرت های خود را افزایش دهدeversonic.rozblog.com-همیشه سونیک.

تمامی قدرت های هرج و مرج آن در این حالت افزایش می یابد و او را قادر می سازد تا با قدرت بیشتر دشمن خود را شکست دهد.او در همان حال می تواند مجرا ها و حرکات قدرت های هرج و مرج را به عنوان یک گلوله قدرتمند پرتاب کند و به راحتی می تواند از کیاس کنترل استفاده کند و فضا و زمان را منحرف سازد و قدرت آنرا افزایش دهد.همانطوری که در بازی شدو خارپشت ستاره دنباله دار سیاه را در معرض Eclipse Cannon قرار داد یا در بازی سونیک ادونچر2 اسپیس کلونی آرک(همراه سوپر سونیک) به مدار خود برگرداند.

حرکت ها و تکنیک ها:

سوپر شدو می تواند از به تعداد فراوانی از حرکت کیاس اسپیر استفاده کند و آنها راeversonic.rozblog.com-همیشه سونیک به جهات مختلف براند.حالت سوپر باعث می شود که قدرت کیاس اسپیر ها بیشتر و بزرگتر باشند و توانایی سوراخ کردن آن به حدی است که توانسته زره رویین تن evil doom را سوراخ کند.او همچنین می تواند کیاس اسپیر های کوچکی را پشت سر هم به طرف حریف خود پرتاب نماید،و یا کیاس اسپیر هایی را پرتاب کند که قابلیت انفجار دارند که این در بازی سونیک و همه ی ستارگان سگا در مسابقات دیده می شود.همچنین او می تواند نوع دیگری از کیاس اسپیر را که Spear of Light نام دارد،می تواند کیاس اسپیر های بسیاری را پرتاب کند که توانای آنها به حدی است که به زره نوی سولاریس نفوذ کند.او همچنین می تواند کیاس بلست قویتری را انجام دهد.

eversonic.rozblog.com-همیشه سونیکسوپر شدو همانند سوپر سونیک می تواند از Super Sonic Boost استفاده کند. در هنگام این حمله هاله ای آتشین به دور او شکل می گیرد و باسرعت زیاد به طرف دشمن خود حمله می کند.او همزما می تواند با حمله ای مشابه همین حمله ترکیب شود.برای مثال تاکنون تونسته با Super Sonic Boost سوپر سونیک ترکیب شود.

ضعف:

سوپر شدو تنها می تواند در یک زمان مشخص و با استفاده از انرژی حلقه ها به حالت سوپر شدو باقی بماند.به عنوان یک حالت سوپر انرژی بسیار زیادی مصرف می کند.استفاده مکرر از آن باعث نابودی و مرگ آن می شود.

در ابتدا،سوپر شدو به نظر می رسد که توانایی حفظ بدن خود را در بعد از نبرد ندارد.اما به مرور زمان توانسته بهتر بدن خود را کنترل کند.(برای مثال هم در بازی سونیک ادونچر2 و شدو خارپشت و سونیک ایکس بعد از مبارزه و شکست دادن بتل نهایی از هوش رفت).

در رسانه های دیگر:

سونیک ایکس(sonic x):eversonic.rozblog.com-همیشه سونیک

مانند سونیک،شدو یکی از محبوب ترین شخصیت ها در مجموعه ی تلوزیونی سونیک ایکس است که قابلیت تبدیل به سوپر شدو را دارد.سوپر شدو نیز تنها تبدیل موجود در مجموعه ی سونیک ایکس بعد از سوپر سونیک است.در این حالت شکل فیزیکی آن تغییر نمی کند و تنها رنگ مو های آن از سیاه به زرد لیمویی اما کمی پرزنگ تر تغییر می کند.در برخی از صحنه ها،حالت سر خار های آن کمی بالا تر از حد معمول آن کشیده شده است.

اولین حضور سوپر شدو در فصل دوم سونیک ایکس بود.در طول حماسه شدو،شدو برای مبارزه با Final Lizard و کمک به سوپر سونیک برای جلوگیری از سقوط اسپیس کلونی آرک به سمت زمین تبدیل به سوپر شدو می شود.در هنگام مبارزه،سوپر شدو محدودیت خود را از بین می برد و با سوپر سونیک،اسپیس کلونی آرک را با استفاده از کیاس کنترل به مدار خود بر می گرداند.

بعد از آن سوپر شدو در وسط فصل سوم آن دیده می شود.برای مبارزه نیازمند هر هفت کیاس المرالد نیاز داشنتد که در قلعه ی Metarex در فضا بودند.سونیک و شدو برای جلوگیری از ورود سوپر ایالت به جنگ،مبارزه ای کوتاه انجام دادند.پس از مدتی کوتاه،یک نیروی گرانشی قوی را به طرف کشتی فضایی اگمن فرستاد تا سفینه آنرا نابود کند.در این هنگام شدو به سوپر شدو تبدیل می شود و با یک کیاس کنترل کشتی فضایی اگمن را به مکان دورتری در فضا منحرف می کند.

سوپر شدو دوباره در پایان فصل سوم ظاهر می شود.در نبرد نهایی در برابر بلوط سیاه(Dark Oak)،اما آنها در حالت عادی توانایی شکستن نیروی گرانشی تاریک بلوط سیاه را از بین ببرند.بنابراین برای این کار تبدیل به سوپر سونیک می شوند.بااین حال،فداکاری های کازمو،باعث شد آنها نبرد نهایی را به جلو ببرند.پس از تلاش های کازمو برای نجات،سوپر شدو سوپر سونیک را ناخود آگاه می زند و خودش کیاس کنترل را انجام می دهد و سیاره تخم مرغ بزرگ  را از بین می برد و قبل از انفجار آن آنرا به جای دوری از فضا منحرف می کند.

کمیک های ارشی(Archie Comics):

دeversonic.rozblog.com-همیشه سونیکر سری کمیک های سونیک خارپشت و سری های منتشر شده آن توسط ارشی کمیک،شدو اولین تبدیل سوپر شدو خود را در کمیک همانند سونیک ادونچر 2 انجام داده است.برای جلوگیری از سقوط اسپیس کلونی آرک به موبیوس،نژاد ناشناخته ای به نام بم قدرتی را به شدو دادند که او بتواند به سوپر شدو تبدیل شود و او با Xorda مبارزه ای نزدیک انجام می دهد.حدود یک سال بعد،شدو مجبور می شود در برابر A.D.A.M. به سوپر شدو تبدیل شود تا زمرد ها را همراه با توربو تیلز به  محل اصلی خود برگرداند.

 

 

 

نقل قول ها:

"سونیک،پسپارش به من،خودم نابودش می کنم!"

-سوپر شدو در برابر Finalhazard،سونیک ادونچر2

"میام سراغت،خزه!"

-سوپر شدو در شروع نوبت خود،سونیک ادونچر2

"اون هنوز قدرت داره!این چجور هیولاییه.تو چی کار می کنی،سونیک؟"

-سوپر شدو در مورد Finalhazard نظر میده،سونیک ادونچر 2

"هاهاها،سونیک!من فکر کنم فهمیدم کی فرم نهایی زندگیه...ممکنه تو باشی!"

-سوپر شدو آخر مبارزه ی Finalhazard،سونیک ادونچر2

"ماریا...نگام کن....من دارم تو رو به آرزوت می رسونم!"

-سوپر شدو میره،سونیک ادونچر2

"من باید همه شری رو که پرفسور درست کرده از بین ببرم"

-سوپر شدو بعد از شکست دادنFinalhazard،سونیک ادونچر2

"این پایان توئه،و پایان گذشته نفرین شده ام!"

-سوپر شدو بعد از شکست دادن Devil Doom،شدو خارپشت

"فقط باید یه کار کنم....گذشته رو پشت سرم بذارم!!"

-سوپر شدو به ستاره دنبال سیاه وقتی داره به فضا برمی گرده میگه،شدو خارپشت

"یه سوپر دیگه....هه ممکنه یه مبارزه قشنگی بشه!"

-سوپر شدو وقتی که برای اولین بار سولاریس رو می بینه اینو میگه،سونیک خارپشت(2006)

"نه هنوز تموم نشده!"

-سوپر شدو بعد از تموم شدن قسمت اول سولاریس،سونیک خارپشت(2006)

"من می خوام زنجیر گذشته رو پاره کنم!"

-سوپر شدو وقتی که به سولاریس حمله می کنه،سونیک خارپشت(2006)

آهنگ های تم

"من هستم...همه از من هستند(I am All of me)"-ساخته شده توسط کراش40-هنگامی که شدو در مقابل بتل نهایی بلک دووم بازی می کند این آهنگ پخش می شود.این آهنگ به توصیف وقایع گذشته از زبان شدو ،در حالی که می خواهد راهی برای خود انتخاب کند می پردازد.

 

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


كد ماوس


  • آی آر آی بی
  • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

    ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

    هدایت به بالای صفحه