Sora Smiling Coloring Page - Free Printable Coloring Pages for Kids


خب سلام بچه ها چطورین ؟ من علیرضام ؛ میدونم خیلی وقته میگذره از آخرین پستم ، ولی بالاخره برگشتم تا یه چیزیرو بگم :
کانال تلگرامی همیشه سونیک خیلی وقته فعالیت نداره بخاطر اینکه نتونستیم بخاطر مشکلات و کنکور پست بذاریم و به نظر من الان یوتیوب بهترین جا برای فعالیت هستش D: و اینکه قول داده بودم پیسی بخرم فعالیت میکنم و اینکه خریدم .

و بالاخره تایم فعالیت شروع شده توی یوتیوب ، ویدیوهای سونیکی میذارم از اخبار و کلی چیزای دیگه و از ماریو و زلدا و کلی چیزای نوستالژی و غیره هم میذارم و گاهی اوقات استریم هم میکنم . عین سم و پرمی دارمی توی یوتیوب XD

اگه بتونیم تا اخر سال 1401 به 200 سابسکرایبر برسیم انگار بزرگترین کار ممکن رو کردیم و انگار توی خارج به 7 کا رسیدیم یه جورایی چون فنا خیلی کمن و فن بودن من همیشگیه برای سونیک D:


بیاین حمایت کنین تا سونیک تیوبرا و یوتیوبرای سونیکی ایرانی زیاد شن و بتونیم فنهارو زیاد بکنیم xD

توی یوتیوب میبینمتون D:

یه پست تقریبا چیل و خصوصی هم از اتفاقات این چند وقته و خاطراتم با سونیک میذارم چون کلی دلم براتون تنگ شده !

برای مشاهده ی کانال سونیکی روی عکس پایین کلیک کنین !


YouTube Introduces Super Chat Creator Payments to 19 More Regions | Warrior  Forum - The #1 Internet Marketing Forum & Marketplace

در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبرها و چیزهای جالبی که قراره بیفته زود با خبر شید D:

اینجارو کلیک کنید تا وارد کانال شید !

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال میباشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیرفعال که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D:Chip The Light Gaia

 

https://rozup.ir/view/1449858/Chipstatue.png

برای مشاهده ی مطلب به ادامه ی مطلب بروید ! 

 

چیپ یکی از شخصیت های سری بازی های سونیک جوجه تیغی است که اولین بار وی را در بازی سونیک مهارنشدنی دیدیم ! او یکی از نماد های تولد جهان است و از نابود شدن زمین در برابر گایای تاریکی جلوگیری میکند ! وقتی که دکتر اگمن زمین را توسط دستگاهی که لیزری به زمین پخش میکرد گسسته کرد همانطور که میدانید ، گایای تاریکی از خواب بیدار شد و همانطور که به شما گفتم چیپ یا همان گایای روشنی از خواب بیدار شد تا جلوی کامل شدن گایای تاریکی را بگیرد ! پس موقعی که سونیک تبدیل به " سونیک ورهاگ " شد سونیک را در زمین ملاقات کرد !

 

مشخصات کلی :

نام : چیپ ( اسمی که سونیک برایش گذاشته است )

نام واقعی : گایای روشنی

نام دیگر : فرستنده نور !

رنگ بدن : شرابی

سن : نامعلوم

جنسیت : مذکر

اولین حضور : سونیک مهارنشدنی

دیگر حضور ها : نسل های سونیک ( به صورت غیر مستقیم ) -ماریو و سونیک در المپیک 2012 لندن ( لباس MII) - سونیک رانرز ( حضور به صورت دستیار )- ماریو و سونیک در المپیک 2016 ریو دوجانریو ( به صورت لباس MII )

حضور در دیگر رسانه ها : ماجرای جهانی سونیک ( نسخه MANGA ) - سونیک : شب ورهاگ ( فیلم کوتاه ) - کمیک ها 

صداپیشه انگلیسی : اقای تونی سالرنو

صداپیشه ژاپنی : اقای ریکو شیراییشی

خانواده : گایای تاریکی

گونه ها : نامشخص

قد : 45 سانتی متر

وزن: 5 کیلوگرم

رنگ خز : قرمز کبودی - سفید

رنگ مو :سفید

رنگ چشم ها : برنزی

لباس ها : گوی گردبندی

نوع شخصیت : مثبت

ماده مورد علاقه : شکلات

علاقه های دیگر : غذا - چیز های شیرین - فست فود - بستی با مغر گردو -خط - ایمی رز - سونیک - تیلز -پروفسور پیکل

نفرت ها : گایای تاریکی -دکتر اگمن- هر چیز تند - هر چیز شور -هر چیز تلخ - گرسنگی- هر چیز ترش - روح ها -سونیک ورهاگ ( اول ملاقات ) -هر چیز ترسناک

مهارت ها : پرواز -بازسازی زمین -اثر گذاشتن بر روی نور - جاودانه بودن - تله پاتی - دستکاری معبد گایا - ساختن گایا کلوسوس - سنجش معبد گایا - باز کردن درب های مکان "درب های گایا "

نوع شخصیت : سرعتی

نحوه ی ایجاد شخصیت :

 

https://rozup.ir/view/1449823/Chipdesign.png

| نحوه ی ایجاد شخصیت |

چیپ قرار بود اسمش " شلاق " که وابسطه به خامه است شود ! به هر حال به خاطر مناسب نبودن اسم این شخصیت  در زبان انگلیسی سگا این شخصیت را نامش را به " چیپ " تغییر داد ! همانطور که در شکل های بالا میبینید چیپ شکلش قبل از اینکه به این شکل در بیاید یک جور دیگر بود و قرار نبود این گونه بشود قبل از این امر سگا قرار بود چیپ را بال هایش را مانند یک اژدها در بیاورد که بیشتر شبیه " کیربی " در سری بازی های نیتندو شده بود کسی که این شخصیت را طراحی کرده بود معلوم نیست چه کسی بود!
 

زندگی شخصیت :

چیپ زمانی به وجود آمد که گایای تاریکی به وجود امد !  زندگی او اینطوری بود که اگر گایای تاریکی به وجود بیاید وی هم به وجود میاید اگر از بین برود چیپ میلیون ها سال میخوابد ( از این به بعد سعی میکنیم بگیم گایای روشنی ) زمانی که گایای روشنی گایای تاریکی را شکست داده بود و برای میلیون ها سال خوابیده بود سونیک که تبدیل به ورهاگ شده بود و دستگاه لیزری اگمن زمین را تکه تکه کرد گایای تاریکی بیدار شد و چیپ هم بیدار شد ! وی وقتی که سونیک به زمین برخورد کرد همراه با سونیک ورهاگ سرش به زمین خورد ( دلیلش مشخص نیست که چرا وی انجا حضور پیدا کرد ) پس از اینکه سرش همراه با سونیک به زمین برخورد کرد همه چیز را یادش رفت ( تمام جنگ هایش با گایای تاریکی و ... ) سونیک وی را ملاقات کرد و گایای روشنی نمیدانست که کیست و به سونیگ گفت که من از هویت خودم خبر ندارم و من از اسمان پرت شدم و همه چیز یه دفعه ای سفید شد ! سونیک به وی گفت که به او کمک میکند که حافظه اش را به دست بیاورد ! و وی نامش را به  یاد نداشت !

وقتی که سونیک تبدیل به سونیک ورهاگ شد چیپ خیلی تعجب کرد و ترسیده بود حال با سونیک به یک ماجرا جویی بزرگ رسیده بود ! در ادامه و در مرحله ی apotos که در واقعیت هم یک جزیره در یونان هست انها تیلز رو ملاقات کردند ! تیلز که از دیدن سونیک تعجب کرده بود یک پیشنهاد داد و گفت که پیش پروفسور پیکل بروند در ایتالیا یا همون اسپاگونیا که سونیک راه و روش برگشتن به حالت اولیه ی خودش را به دست بیابد ! بعد از اینکه به اسپاگونیا رسیدند پروفسور پیکل اشاره کرد که سونیک باید تمام زمرد هایی که در زمین پخش شده است را از دکتر اگمن گرفته و به سراغ معبد های گایا در جاهای مختلف جهان رود ! خب بعد از اینکه سونیک به 6 معبد گایا رجوع کرد :l در معبد گایای شهر ادابات واقع در جنگل های استوایی امریکای جنوبی چیپ یک احساس عجیبی داشت :l به سونیک این رو گفت و بعد به معبد رفتند چیپ به دیوار ان معبد دست زد و بعد به فضا رفت ، در انجا با یک چیز عجیبی به نام " راه روشنی " صحبت کرد و بعد حافظه اش را به دست اورد !

https://rozup.ir/view/1748750/Light_Gaia_returns.png

گایای روشنی باز میگردد !

بعد از اینکه به معبد برگشت به سونیک گفت : (( سونیک من یادم میاد حالا ، همه چیز رو )) خب حال وقت این بود که چیپ به سونیک هویت واقعیشو بگه ! بهش گفت اسم اصلی من گایای روشنی است ! وظیفه ی من حفاظت زمین در برابر گایای تاریکی هست ! وقتی که وی از خواب 1 میلیون ساله خودش بیدار شد منم بیدار شدم و تصمیم گرفتم زمین رو نجات بدم ! سونیک هم که نمیدونست چی به چیه گفت : (( پس به خاطر تو من این شکلی شدم و مورد تمسخر مردم قرار میگیرم ؟ )) چیپ هم گفت : این خودت هستی که باعثش شدی البته من هم بودم این تبدیلی که تو میشی برای تو یک تجربه ی جدید در دور دنیا میشه ! بعد از وی خداحافظی کرد و خواست که برود و گایای تاریکی را شکست دهد ، سونیک نگذاشت و از وی خواست که با هم به جنگ با گایای تاریکی بروند ! انها به اگمنلند محله ی اگمن در بازی رفتند تا وی را پیدا کنند ! پس از گذشت چند مرحله با روبات " اژدهای تخم مرغی " یا اگ دراگون جنگیدند و بعد به هسته  ی زمین که محل رشد گایای تاریکی بود رفتند ! بعد از گذشت چند ثانیه چیپ گایا کلوسوس را ساخت که تحت فرمان خودش بود و برای نابودی گایای تاریکی از وی استفاده کرد !

 

https://rozup.ir/view/1748722/Pdarkgaiav1.png

گایای تاریکی پیشرفته در برابر چیپ ( گایا کلوسوس )

بعد از شکست گایای تاریکی وی از سونیک خداحافظی کرد و گفت سونیک تو باید بری و سونیک را به زمین فرستاد ! بعد از اینکه این کارو کرد سونیک به زمین رسید مثل اول بازی و سرش داغون نشد هرچند :l سونیک گردنبد چیپ رو دید و همونطور روح چیپ صدایی شنید که میگفت : من هیچوقت تورافراموش نمیکنم من همیشه باهاتم هرجای زمین که بروی و سونیک گردنبد را به عنوان دستبد دستش میکند  و بازی به پایان میرسد!

 

حضور در دیگر بازی ها :

سونیک جنریشنز :

در پایان این بازی چیپ وقتی که بخش سونیک انلیشد در بازی نمایش داده میشود وجود دارد ! وی همچنین در بخش مجسمه های بازی نیز حضور دارد که شما میتوانید با زدن رمز انرا ازاد کنید !


ماریو و سونیک در المپیک 2012 لندن :

در بخش فروشگاه این بازی لباس چیپ که شخصیت MII شما در بازی میتواند بپوشد وجود دارد و  برای 5 ساعت میتوانید انرا استفاده کنید ! این لباس به شخصیت شما قدرت زیادی اضافه میکند !

سونیک رانرز :

در هنگام بازی کردن شما میتوانید چیپ را به عنوان دستیار خودتان اضافه کنید که دستیار نوع خوب و S هست همچنین در بخش داستانی این بازی چیپ در هنگام تولد سونیک به وی تبدیل گفت هرچند که ویسپ ها زودتر از وی تبریک گفته بودند  :l

شخصیت:

چیپ شخصیتی بانمک و بامزه را دارا است وی همیشه گرسنه به نظر میرسد و باید به وی غذا داد هنگامی او گرسنه میشود که ناراحت باشد ، بترسد ، یا از چیزی احساس خوبی نداشته باشد ! هرجایی بازی وی را ببینید ممکن نیست یک نیشخندی نزنید ! وی یکی از بانمکترین شخصیت های سونیکی به نظر میرسد ! وی اول بازی باور داشت که سونیک وقتی که به خارپشت وحشی تبدیل شد ادم خوبی نیست ولی وقتی دید بنظرش سونیک ادم خوبی اومد و با وی دوست شد ، وی وقتی میترسه ژست های جالبی میگیره و برای باحال بودن ادای سونیک رو در میاره ( در هنگام مبارزه اول سونیک با اگمن در شهر Mazuri ) از چیز هایی که ترش و تلخ و شور باشند خوشش نمیاد و اصلا یک ذره اون رو هم امتحان نمیکنه ! در فیلم شب ورهاگ میفمیم و میبینیم که وی از روح ها خوشش نمیاد و میترسه ولی اخلاقش نشون میده که چجوری ایده های مختلفی به ذهنش میرسه و به سونیک دوربینشو میده ! خودش هم در بازی از دوربینش برای عکس گرفتن استفاده میکردن !

 قدرت ها و مهارت ها :

چیپ قدرت و مهارت های زیادی داره که بیشترشون منشا همون گردنبد سبز وی هستند !  توسط اون چیپ در بازی میتونست در های گایا در معبد گایا رو باز کنه همچنین میتونست کاری کنه که در مبعد گایا جای زمردها از قبل مشخص بشه یکی دیگه از ویژگی های وی پرواز کردنش هست که میتونه با سرعت سونیک یک جایی بیاد و با سونیک در یک مسیر حرکت میکنه ! اخرین قدرتی هم که همتون میدونید ایجاد گایا کلوسوس هست و ازاد کردن اخرین قدرت گردنبدش ! وقتی که انرژیو ازاد میکنه سنگ های درون هسته ی زمین جمع میشن و گایا کلوسوس رو میسازن !

https://rozup.ir/view/1748759/Vlc_2016-08-02_00-29-22-941.png

 چیپ در حال آزاد کردن قدرتش برای نابود کردن گایای تاریکی و ساختن گایا کلوسوس !

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


كد ماوس


  • آی آر آی بی
  • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

    ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

    هدایت به بالای صفحه