close
دانلود آهنگ جدید
مکان های سونیکی | زمین (همه ی بازیهای سونیکی )در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبرها و چیزهای جالبی که قراره بیفته زود با خبر شید D: روی عکس زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !

http://s9.picofile.com/file/8347830392/photo_2019_01_04_00_07_47.jpg


تصویر بالا : لوگوی برگزیده از کاربران وبلاگ برای کانال تلگرامی توسط DonteXD

برای مشاهده ی والپیپرهای بیشتر :

کلیک کنید .

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال میباشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیرفعال که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D:
http://s9.picofile.com/file/8299707984/Mazuri_world_map_Wii.jpg

برای مشاهده ی معرفی مکان به ادامه ی مطلب مراجعه بفرمایید !

Quotation1زود باش ! بریم خونمون ، به زمینی که به ابی و باحال بودنه منه Quotation2

سونیک جوجه تیغی : سونیک ادونچر 2

زمین (( chi?) یا بhttp://s9.picofile.com/file/8299708950/Sonic_4_ep_2_Earth.pngهتره بگیم دنیای سونیک (ソニックの世界 Sonikku no sekai?) سرزمین اصلی هست در مجموعه ی بازی های سونیک جوجه تیغی این سرزمین در مدیا های دیگر سونیکی مثل ارچی کمیک ها اسمی براش گذاشته نمیشد ولی در بعضی جاها بهش سرزمین موبیوس ( Mobius ) میگفتند ! با کمی تعلیل اسم زمین توی بیشتر بازیها بهش توجه خاصی نمیشد چون اهمیت زیادی رو نداشت ! مترجم انگلیسی بازی Sonic Adventure 2  برای اولین بار در سری بازیهای سونیک رسما نام گذاری " زمین " رو انجام داد ! که بعد ها در اسکریپت ها و متن های بازی از اون استفاده میشد !

معنی :

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/Straight_line.jpg

 

سونیک جوجه تیغی در واقع قربانی بود برای سگا که جایگزین الکس کید پسر سگا شد ! پس بنابر این سرزمین اون باید اطلاعاتی به ما میداد که سونیک در اختیار داشت ولی این اتفاق از بازی سونیک 1 تا بازی سونیک R انجام نمیشد! این امر به سگا امریکا و سگا ژاپن و سگا اروپا اجازه داد که بر مبنای زمین سونیک داستان بازیهاشونو بسازن و بتونن سونیکو موفق امیز تر بکنند !

اسم موبیوس در واقع از کارتون های سرزمین های غربی بهره گرفته شده بود که بعد ها در بازیهای سونیک هم استفاده شد !به هر حال از زمان انتشار بازی سونیک ادونچر که شامل انسان های بیشتری نسبت به بازی های قبلی سونیک بود باعث شد که این اتفاق در بازیهای بعدی سونیک هم انجام بشه و دنیا با انسان های بیشتری نمایش داده بشه ( سونیک انلیشد ) اسم موبیوس در واقع بهره گرفته از اعتقادات اقای " یوجی ناکا " سازنده ی بازی سونیک 1 در سال 1992 بود که با او مصاحبه ای شده بود ! ولی سگا امریکا این اسم رو از سال 1991 در مجلات مربوطه خودش استفاده میکردند !

بررسی :

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/Straight_line.jpg

 

انسان ها به همراه بخشی دیگر از موجودات روی کره ی زمین مثل حیوانات و گیاهان در زمین زندگی میکردند و همچنین توانستند در بازیهای سونیکی نقش عالی و موثری را ایفا کنند که یک سری شخصیت که از خدایان داستانی بهره گرفته شده اند هم وارد بازیهای سونیکی شدند همچون Chaos-Solaris-Dark Gaia -Light Gaia که همه ی انها هم در بازی های سونیک یک وظیفه ای در این کره ی خاکی داشته اند ! http://s8.picofile.com/file/8299767168/SSS_pic_65.pngموبیون ها در بازیهای سونیک در مدیاهای مختلفی مثل ارچی کمیک بوده اند ( موبیون ها موجودات ساختگی و گاهی خیالی و واقعی سری بازی های سونیک هستند ) مثل برخی حیواناتی که از موبیوس به سرزمین سونیک در کارتون سونیک ایکس اومده بودند ( رفرنسی به سونیک ایکس میدیم جایی که یک موجوداتی حیوون مانند در واقع ادم فضایی هایی از دنیای دیگر بودند که به دنیای سونیک اومدند ) بهتره بگم انسان ها و موبیون ها با هم زندگی میکنند بهتره مثال روژ و شدو رو برای شما بزنیم که هر دو بخشی از نیروهای نظامی و گاردی  ملل متحد بودند ! همچنین خیلی از کشورها در بازی های سونیک مثل بازی سونیک انلیشد از امریکا پیروی میکردند ( مثل شدو خارپشت ) و ...در مرکز Central City کاخ های سفیدی برای رییس جمهور امریکا تعیین شده بود ، که فرمانده ارتش اصلیه Gun بود که که مردی خشن بود و به جاهای زیادی علاوه بر امریکا فرمانروایی حاصل میشد! اون فرد هم یکی از افرادی بود که برای دکتر اگمن روبات میساخت و باعث میشد دکتر اگمن قدرت بیشتر کسب کنه و بر دنیا فرمانروایی کنه ! همچنین در بازیهای سونیک در مراحلی مثل Grand Metropolis - Metal City-Monopole این امر دیده میشود !

تاریخچه :

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/Straight_line.jpg

یکی از مهمترین اتفاقاتی که در سری بازیهای سونیکی برای زمین افتاد این بود که زمین توسط نیرویی که از اشعه ی اگمن وارد ان شده بود گسسته گشت و به 7 قسمت تقسیم شد تا نیروی گایای تاریکی وارد زمین شود و موجودات عجیب گایا وارد زمین شوند ، این امر همچنین با بیدار شدن دارک گایا و لایت گایا ( چیپ ) همراه گشت ! بعد ها در ادامه ی بازی سونیک و تیلز و چیپ موفق به ازادی زمین از دست دارک گایا شده و باعث میشوند که چیپ برای دومین بار برای میلیون ها سال به خواب برود ! حhttp://s9.picofile.com/file/8299960742/GUNsmapofearth.pngدود 4000 سال پیش اکیندا ها به دو گروه تقسیم میشدند که به انها قبیله ناکلز ها و نوکتورونو ها میگفتند ! اونها از سردار خودشون پاچاکاماک که اغلب شاید شما اسمشون رو شنیده باشید در قصه های قدیمی پیروی میکردند که سردسته ی قبلیه ناکلز ها بود پاچاکاماک میخواست که در اون زمان با گرفتن 7 زمرد هرج و مرج از یک چاو به قدرت دست پیدا بکنه بعد ها فهمید که اون چاو ها توسط موجود عجیبی به نام کیاس نگه بانی داده میشوند بعد از مدتی کیاس هفت زمرد را از چاو ها گرفت و تبدیل به هیولایی بسیار بزرگ گشت که بهش پرفکت کیاس میگن بعدش پاچاکاماک سعی کرد از یک قطعه زمرد بزرگ که به ان مستر امرلد میگفتند که قطعه های ریز تر ان کیاس امرلد هستند جلوی پرفکت کیاس رو بگیره! در بازی شدو خارپشت بلک دوم قصد داشت با گرفتن تمام 7 کیاس امرلد و ظهور دادن موجودات پلید خودش به قدرت دست پیدا کنه و بتونه دنیارو از ان خودش کنه شدو که در اون بازی اطلاعی از اطراف خودش و دوروبرش نداشت تصمیم گرفت که 7 زمرد رو برای بلک دوم جمع اوری کنه تا گذشته ی غمناک ماریا اروم اروم یادش بیاد !  در بازی سونیک ادونچر 2 ، در 50 سال قبل از رییس جمهور شدن اقای کِنِدی http://s9.picofile.com/file/8299961518/Earth_Sonic_Adventure_2.png در محلی به نام Space Colony Ark دکتر جرالد روباتنیک با امضای قرادادی بین اقای کندی تصمیم بر ساخت قدرت بینهایت ( شدو ) کرد گارد های نیشن های یونایتد هر چیزی مربوط به شدو بود رو مثل کیاس و روبات هایی که در بازی های قبل حضور داشتند این به خاطر ترس پروفسور جرالد بود که به رییس جمهور اطلاع داده شده بود !  نوه ی جرالد یعنی ماریا کسی بود که خیلی به شدو خارپشت نزدیک شده بود توسط ارتش G.U.N کشته شد و شدو برای انتقام جویی دست به هر کاری زد ! جرالد پس از چند سال دوری از نوه اش به Prison Islans رفت و همونجا مخفی موند ! حال زمین در دست پروفسور گراند سون بود ، بعد از مدتی دکتر جرالد تصمیم به نابودی جزیره های اطراف دریاها کرد و نابودی کل زمین که خود اگمن هم از این کار منصرف شده بود ولی پدرش دست از این کار نکشید ولی سونیک و شدو از انجام این کار جلوگیری کردند و شدو جانش رو فدای سونیک و دوستانش به ویژه ماریای عزیزش کرد !

زمان گذاری آینده و گذشته ی سونیک :

حدود 200 سال بعد از زمان سونیک مردم دنیا به این نتیجه رسیده بودند که اونها دارای قدرت های فوق العاده هستند ! که قدرت هایی بود که اونها هر روز استفاده میکردند در گذشته هم در اون دنیای بزرگ جاهای مختلفی توسط موجودی به نام ابلیس از بین رفته بود ، سیلور هم سعی داشت به کمک مفلیس تاریکی از دست ابلیس نجات پیدا کنه تا دنیای خودش سالم بمونه مفلیس به زمان اینده رفت و به سونیک برخورد کرد و به سیلور گفت که این موجود همراه و پشتوانه ی ابلیس هست ! سیلور هم که در گذشته سونیک رو دیده بود با سونیک به اختلاف افتاد و داستان ادامه پیدا کرد ... وقتی سولاریس تصمیم گرفت به نابود کردن همه ی دوره های زمانی در جهان ، یعنی گذشته و اینده این فکرش به جایی نرسید و توسط سونیک و سیلور و شدو نابود شد و سولاریس از تاریخ نابود شد ! سونیک و پرنسس الیز به سولنا رفتند تا جایی که این داستان شروع شده را به ختم برسانند تا اینده ی بهتری را تشکیل دهند ، طبق صحبت های بلیز گربه هیچ کس دیگه تایم زمان رو یادش نمیمونه !

 

 

 

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  parsa می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1396/4/20 و 9:03 دقیقه ارسال شده.

  مقاله خوبی بود . دمت گرم . راستی میشه لینک بازی هایی که گذاشتی رو حذف کنی و به جاش لینک همون بازی هارو که توی سایت emuparadidse هست رو بزاری چون اونجا بازی ها دارای این ویژگیات هست
  1 - بازی ها ریجن بندی شده هستند
  2 - بازی هایی که در اونجا قرار داده میشه هیچ گونه نقص فیزیکی ( خش دیسک ) یا اطلاعات دستکاری شده ای ندارد
  3 - بازی های درون سایت برای تمام کنسول های نسل 1 تا نسل 6 موجوده
  بعدشم اگه خواستی بازی هارو بزاری لطفا ریجن اروپا بزار . ممنون میشم که اینکارو انجام بدی

  پاسخ : سلام مرسی ! بازی ها بیشترشون به غیر یکی 2 تا در وبلاگ از همین سایت گرفته شده دیگه فکر نکنم ریجنش مد نظر بازدیدکننده ها باشه شکلک

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


كد ماوس


 • آی آر آی بی
 • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

  ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

  هدایت به بالای صفحه