Sora Smiling Coloring Page - Free Printable Coloring Pages for Kids


خب سلام بچه ها چطورین ؟ من علیرضام ؛ میدونم خیلی وقته میگذره از آخرین پستم ، ولی بالاخره برگشتم تا یه چیزیرو بگم :
کانال تلگرامی همیشه سونیک خیلی وقته فعالیت نداره بخاطر اینکه نتونستیم بخاطر مشکلات و کنکور پست بذاریم و به نظر من الان یوتیوب بهترین جا برای فعالیت هستش D: و اینکه قول داده بودم پیسی بخرم فعالیت میکنم و اینکه خریدم .

و بالاخره تایم فعالیت شروع شده توی یوتیوب ، ویدیوهای سونیکی میذارم از اخبار و کلی چیزای دیگه و از ماریو و زلدا و کلی چیزای نوستالژی و غیره هم میذارم و گاهی اوقات استریم هم میکنم . عین سم و پرمی دارمی توی یوتیوب XD

اگه بتونیم تا اخر سال 1401 به 200 سابسکرایبر برسیم انگار بزرگترین کار ممکن رو کردیم و انگار توی خارج به 7 کا رسیدیم یه جورایی چون فنا خیلی کمن و فن بودن من همیشگیه برای سونیک D:


بیاین حمایت کنین تا سونیک تیوبرا و یوتیوبرای سونیکی ایرانی زیاد شن و بتونیم فنهارو زیاد بکنیم xD

توی یوتیوب میبینمتون D:

یه پست تقریبا چیل و خصوصی هم از اتفاقات این چند وقته و خاطراتم با سونیک میذارم چون کلی دلم براتون تنگ شده !

برای مشاهده ی کانال سونیکی روی عکس پایین کلیک کنین !


YouTube Introduces Super Chat Creator Payments to 19 More Regions | Warrior Forum - The #1 Internet Marketing Forum & Marketplace

در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبرها و چیزهای جالبی که قراره بیفته زود با خبر شید D:

اینجارو کلیک کنید تا وارد کانال شید !

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال میباشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیرفعال که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D:پروفسور پیکل
حضورات

اولین حضور

سونیک آنلیشد (فقط در این بازی)

حضورات در دیگر رسانه ها

ارشی کمیک

سازنده (ها) - دنیای واقعی

سازنده

Sonic Team  

صداپیشه (ها)

صداپیشه (های) انگلیسی

Dan Green  

صداپیشه (های) ژاپنی

Shigeru Nagashima  

مروری بر بیوگرافی

سن

بیشتر از 80 سال

کنیه

 • پروفسور
 • پیکل

گونه (نژاد)

انسان

توصیف فیزیکی

جنیست

مرد (مذکر)

مو

خاکستری

پوست

هلویی

لباس (ظاهر)

 • کت شلوار قهوه ای
 • پیراهن سفید
 • کراوات قرمز
 • کفش های قهوه ای تیره
هم ترازی و صفات شخصیتی

هم ترازی

خوب

وابستگی

دانشگاه اسپاگونیا

غذای مورد علاقه

ساندویچ خیار (ترشی) :|

چیز هایی که دوست دارد

 • دوستان و متحدانش
 • سوغات و یادگار
 • مطالعه کردن

چیز هایی که دوست ندارد

قدرت و توانایی

مهارت ها

 • متخصص دانش در ادبیات باستانی
 • معلم توانمند

چطور آن ها جرات می کنند به این غذای آشپزی غذای جادویی بگویند؟ اینجا نگاه کنید، آیا بهانه ای برای این ساندویچ می بینید؟ نان باید کمتر از 3/4 اینچ ضخامت داشته باشد. پس از آن، یک قاشق غذاخوری از سس مایونز و یک قاشق فلفل سیاه هم داشته باشد ! اگر برای شما مقدور است محتویات هم خیار تازه و دقیقا تکه تکه باید باشد ! تیلز من کاملا درست نمیگم ؟

پروفسور پیکل , سونیک آنلیشد

گالری تصاویر | آثار هنری
گالری تصاویر | اسکرین شات ها

پروفسور پیکل (ピックル教授 Pikkuru Kyōju?) یک شخصیت متحمل و حمایتی در سونیک آنلیشد است. او یک فرد علمی و آکادمی در دانشگاه اسپاگونیا است و یک محقق و متخصص مشهور جهان در ادبیات باستانی است.

هنگامی که دکتر اگمن به دنبال قدرت دارک گایا (گایای تاریکی) شد , پیکل به خاطر تحقیقات و دانش هایی که از موجودات داشت و می دانست توسط دکتر اگمن ربوده شد , اما بعد ها توسط سونیک خارپشت , تیلز و چیپ آزاد شد. پیکل سپس با کمک سونیک و دوستانش در مأموریت خود زمین را به حالت قبلی برمیگرداند , پس از آن دارک گایا توسط آنها به معابد گایا هدایت شده و برای میلیون ها سال به خواب می رود.

تاریخچه :


زندگی اولیه

در مورد زندگی اولیه پیکل اطلاعات زیادی وجود ندارد. (سونیک ویکی گفته :|) بیش از هشتاد سال قبل از سونیک آنلیشد , پیکل با اوتو آشنا شد و ملاقات کرد و با هم دوستان مادام العمر شدند. در بعضی اوقات در زندگی او، اوتو از آغاز کار تحقیقاتی الهام گرفت. در نهایت پیکل پروفسور ادبیات باستانی در دانشگاه اسپاگونیا شد , جایی که او در چند کلاس به دانش آموزان , آموزش می دهد! او همچنین یک دانشمند متخصص در دست نوشته های گایا شد و چندین تحقیق را در مورد آنها انجام داد. او بعدا با تیلز ملاقات کرد و او را به خوبی شناخت.

سونیک آنلیشد

کمی قبل از وقایع سونیک آنلیشد , پیکل توسط دکتر اگمن از آزمایشگاهش ربوده شد , که پیکل به دنبال انجام تحقیقات و دست نوشته های گایا برای بیدار شدن دارک گایا (گایای تاریکی) شود و از توانایی جانور برای تکمیل پروژه Eggmanland خود استفاده کند ! سپس پیکل به همراه داده ها و تحقیقاتش توسط دکتر اگمن به مازوری منتقل شد و در سلول نگهداری در پایگاه محلی دکتر اگمن زندانی شد.

بعد از اینکه زمین توسط دارک گایا جدا شد ، دکتر اگمن بیدار شد و تیلز , سونیک ورهاگ و چیپ به دنبال نجات پیکل رفتند ! اگر چه پیکل در مورد غذا و ساندویچ های دکتر اگمن بد نگران و ناراحت بود , او در طول اسارت از این غذا ها و ساندویچ ها تغذیه می شد و گرسنه نمی موند XD ! و هم میخواست به آشپز شکایت کند :| , با این وجود بالاخره او آزاد شد و بالاخره با سونیک و تیلز و چیپ پایگاه رو ترک کردند ! قبل از ترک کردن پایگاه با این حال قبل از پذیرش برخی از شکلات از چیپ , پیکل با سونیک و تیلز برای بازیابی نسخه های گایا از یک طاق نزدیک رفتند. پیکل پس از بازگشت به آزمایشگاه خود , برای سونیک و تیلز توضیح داد که چگونه دارک گایا مسئول تکه تکه شدن سیاره بود و به سونیک گفت که می توانند دوباره سیاره را به حالت اولیه برگردانند و تکه های زمین به جای خودشون برگردند که راه حلش قرار دادن هفت زمرد آشوب یا همان کیاس امرلد در هفت معبد گایای پراکنده در سراسر جهان است که زمین رو بازسازی میکند !

از آنجا، پروفسور پیکل در آزمایشگاه خود برای تحقیق دست نویسه های گایا باقی ماند و به سونیک و تیلز و چیپ اطلاعاتی در مورد معابد گایا که در مازوری , اسپاگونیا , چون-نان , هُلُسکا قرار دارند فراهم آورد ! در طول تحقیق او ، پیکل از توانایی های مینیون های دارک گایا مطلع گشت که آنها چگونه مردم را تحت کنترل خود قرار می گیرند و آن هارا غم انگیز میکنند و رفتار های عجیبی انجام می دهند ! پیکل ' دوربین غم انگیز ' رو به سونیک و تیلز تحویل میدهد و با استفاده از آن مردم به حالت عادی بر میگردند ! پس از مدتی کوتاه پیکل دید که سونیک اولین قدرت های بیگانه گایا خود را از خود دور می کند و بر او اثری ندارد و سونیک آنجا را ترک کرد و پیکل هم می رود کار خود را تکمیل می کند , جایی که او با ایمی ملاقات کرد که سونیک به ورهاگ تبدیل شده بود و ایمی را از دست مینیون های دارک گایا نجات داد. ایمی بیشتر از پیکل اطلاعاتی در مورد سونیک و اتفاقاتی که افتاده درخواست کرد .

بعد از آن، پیکل با کمک ایمی تحقیق دست نویسه های گایا را ادامه داد. سونیک و چیپ پس از بازگرداندن قاره چهارم زمین پیش پیکل می روند پیکل معبد بعدی گایا را در شامار مشخص کرد و تصمیم گرفت تا به آن ها بپیوندد تا تجزیه و تحلیل خود را کارآمد تر کنند و آزمایشگاه خود را به مرکز تحقیقاتی خود در شامار منتقل می کند و در حین حال پیکل با سونیک و دوستانش ملاقات کرد و به آن ها در مورد معابد گایا که در ادابت و اگمنلد قرار دارند اطلاعات داد .

وقتی سونیک و چیپ آخرین تکه و قاره زمین را بازیابی کردند , پیکل با مایلز الکتریک در مورد روند ترمیم زمین به تیلز گزارش میداد تا این که به ترنادو-1 تیلز حمله می شود و گزارش متوقف می شود. وقتی پرفکت دارک گایا جهان را به تاریکی تبدیل کرد , پیکل و ایمی که در شامار بودند بیرون آمدند تا آسمان تاریک را ببینند , جایی که پیکل به ناامیدی رسیده بود، چون جهان به نظر او محکوم شده بود ولی ایمی مثبت نگاه میکرد و همچنین مطمئن بود که سونیک می تواند اونارو نجات بدهد و دنیا رو به حالت عادی برگردد. با این حال سوپر سونیک و غول گایا توانستند پرفکت دارک گایا را برای همیشه شکست بدهند و باعث شد که برای میلیون ها سال به خواب برود ! پیکل آن را یه معجزه دانست که جهان به حالت عادی بازگشته است و فهمید که ادعای ایمی درست بوده است !  او در مورد اینکه چگونه لایت گایا و دارک گایا بخشی از میل سیاره است در تعادل بود که یهویی ایمی دست او را می گیرد و او را می برد تا برای سونیک یه پارتی خونگی آماده کنند XD :|

شخصیت :


پروفسور پیکل عاقل ، آرام و باهوش است اما بدون عصبانیت خود نیست چون ذهنش تمایل به ضرب و شتم در سرعت منحصر به فرد خود دارد :| به همین ترتیب، او حتی در شرایط سخت تر از همه چیز راحت می شود , مانند زمانی که او در معرض ربوده شدن توسط دکتر اگمن و در پایگاهش قرار گرفته بود و همچنین ساندویچ های دکتر اگمن :|

غذای مورد علاقه پیکل ساندویچ های خیار (ترشی) است و اینکه خوشبختانه دانش خود را در مورد آنها به اشتراک بگذارد :))))  او تا حدودی در مورد ساندویچ ها کمال گرا (حساس) هست , همانطور که وی نظر دقیق و دقیق تری درباره چگونگی ساندویچ ها دارد و در مورد کوچکترین جزئیات نیز توجه دارد. او همچنین از تحصیلاتش در سراسر جهان، منافع متنوعی کسب کرده است.

قدرت ها و توانایی ها :


پیکل یک محقق تربیت شده در زمینه خود است . او متخصص ادبیات باستانی است و تنها کسی است که تا به امروز می داند چگونه متن های باستانی باور نکردنی را در دست نوشته های گایا بخواند ! او همچنین معلم توانا است، زیرا او در دانشگاه اسپاگونیا دانش آموزان را می آموزد که در مقایسه با دانشگاه سلح بالا بسیار معتبر است !

در دیگر رسانه ها :


ارشی کمیک ها :

پروفسور پیکل در کتاب های کمیک سونیک خارپشت و Spin-Off ها نیز حضور دارد که نام کامل او دلین پیکل (Dillon Pickle) است ! در این رسانه، او یک دانشمند انسانی از اسپاگونیا است که در دانشگاه اسپاگونیا مستقر است و یک باستان شناس مشهور و انسان شناس تاریخی است.

نقل قول ها :


"من بعد از تغذیه چیزی جز نیمی از آن را ساندویچ های وحشتناک نمی بینم !"

—پیکل زمانی که پایگاه دکتر اگمن را در مازوری ترک می کند.

"من، من! چرا، اگر من انجام دهم، مهم نیست!"

پیکل زمانی که چیپ شکلات را به او می دهد.

"درست مثل نسخه های گایا پیش بینی شده است!"

پیکل هنگام دیدن رویدادهای پیش بینی شده در دستنوشته های گایا

"چقدر بی ادبی از من!"

وقتی او متوجه می شود که او از پایگاه دکتر اگمن نجات یافته

"ما نمی توانیم بدون شب زندگی کنیم ! همه ما باید بخوابیم ! همه ما باید بمانیم ! تاریکی بخشی از جهان ما است , فقط همان نور است ! ممکن است که تاریکی نابود نشده باشد , اما صرفا برای استراحت گذاشته شد ! در طول این سال ها قوی تر می شود , بالا میره , سپس نور را به خواب میاندازد ! شاید این تعادل واقعی تاریکی و لایت گایا باشد. این تعادل ممکن است به خواست خود سیاره باشد !"

—پیکل در هنگام بازتابی نور دارک گایا و لایت گایا

 

امیدوارم لذت برده باشید ! منتظر پست های بعدی ما باشید ! D:

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  این نظر در تاریخ 4 سال پیش و 17:11 دقیقه ارسال شده.

  سلام،طبق اخباری که از مایک ایوانز در sega europe شنیدم، قراره تا دو ماه دیگه از طریق سرویس sega forever بازی sonic adventure2 به صورت رسمی و بدون شبیه ساز برای گوشی های هوشمند بیاد. ذوق کنید

  پاسخ : چه جالب شکلک

  parsa می‌گه:
  این نظر در تاریخ 4 سال پیش و 9:28 دقیقه ارسال شده.

  خخخخ چه قدر این پرفوسور نازکنارنجیه . بیخود نیست که بهش میگن پرفوسور خیارشور
  Pickle = خیارشور

  پاسخ : XD البته

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


كد ماوس


 • آی آر آی بی
 • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

  ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

  هدایت به بالای صفحه