close
چت روم
وسیله های سونیکی | مستر امرلد


در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبر ها و چیز های جالبی که قراره بیفته زود باخبر شید D: روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد کانال شید !

کانال تلگرامی همیشه سونیک

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال می باشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیر فعال دیگر که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D;Master Emerald

http://s9.picofile.com/file/8314606668/MasterEmeraldRunners.png

برای مشاهده ی مطلب به ادامه ی مطلب بروید !

Quotation1مستر امرلد شامل یک قدرت های مخصوصی هست که انرژی کیاس امرلد هارو زیاد میکنه و باعث قوی شدنشون میشه !Quotation2

ناکلز اکیندا - سونیک ادونچر 2

مستر امرلد یک وسیله ای هست که در مجموعه ی بازیهای سونیک حضور داره، یک شی سبز و کریستالی هست که از گذشتگان فراموش شده به جا مونده ، که بنظر میرسه توسط خدایان ادیان مختلف ساخته شده باشه ،عملکرد مستر امرلد همانند کیاس امرلد ها هست ، کسی که از مستر امرلد استفاده میکنه میتونه قدرت کیاس امرلد هارو بیشتر کنه و این کارها نقش مستر امرلد رو توی چیز های مختلف نشون میده جون ممکنه استفاده ی بد هم ازش بشه !

http://s9.picofile.com/file/8314606634/bandicam_2017_12_18_19_44_39_054.jpgمستر امرلد در Angel island مستقر هست جایی که اگر اون نباشه جزیره به درون آب میره ! قدرت انجل آیلند کلا به مستر امرلد بستگی داره ! در طی سال ها مستر امرلد توسط صاحب های اکینداهای خودش در انجل ایلند نگه داری میشده اما امروز نگه داریش به دست ناکلز اکیندا افتاده .

برای بزرگتر کردن عکس سمت راست آن را در لینک جدیدی باز کنید !

پس زمینه :


مستر امرلد از زمانی وجود داشته که کسی در مکان به وجود اومدنش زندگی نمیکرده ! پس پیدایش گذشته ی اون و اجزای سازندش کار اسونی نیست ! خیلیا میگن که مستر امرلد توسط خدایان ساخته شده که کیاس امرلد شیاطین که پیش روشون بوده با استفاده از مستر امرلد نابود میکردند یا برای منافع خودشون به قدرت مستر امرلد اضافه میکردند ! خیلیا گفتن اون خدا ماترای کبیر بوده و کسی هم این رو به عنوان منبع اصلی قبول نداشته است ! حدود 4000 http://s9.picofile.com/file/8314608984/Master_Emerald_Shrine_4000_BG.pngسال پیش مستر امرلد به همراه چندین کیاس امرلد در خرابه های میستیک به همراه چاو ها که ساکنان اونجا بودن سکونت داشتند ! توی الاچیفی که مستر امرلد بود کنارش چندتا نگه بان بود برای کسایی که بخوان چاو ها و مستر امرلد رو بدزدن یا حتی زمرد های هرج و مرج رو . به طور اتفاقی یک چاو که تازه مستر امرلد رو دیده بود تحت قدرت اون قرار گرفته بود به یک موجود عجیب و ناشناخته به نام کیاس تبدیل شد و خودش رو به عنوان محافظ زمرد ها و مستر امرلد میشناخت . در اون زمان حدود 5000 سال پیش گروهی از اکینداهای قدیمی که به فرماندهی پاچاکاماک هدایت میشدند زندگی میکردند ، دختر پاچاکاماک یعنی تیکال خواستش که به مستر امرلد یک نگاهی بندازه چون قدرت خیلی زیادی داشت . وقتی که مستر امرلد رو دید یاد ماترای کبیر افتاد که فهمید قبلا توی گروه اکینداهای قدیمی ماترای کبیر حضور داشته ! بعد از اون موقعی که تیکال خواست به قدرت های بیشتر مستر امرلد دست پیدا کنه پدرش گروهی از قبایل دشمنشون رو که قبیله نوکتورنوس بود رو دید ، پاچاکاماک و لشکریانش تصمیم گرفتن امرلد هارو بگیرن و از قدرت های اون ها استفاده بکنن تیکال میخواست که پدرش فرار کنه تا اینکه امرلد ها در امان بمونن و براشون مشکلی پیش نیاد ! بعد از اون چاویی که تبدیل به کیاس شده بود به حالت چاو جلوی تیکال میاد و حالا از قدرت مستر امرلد استفاده میکنه و تبدیل به پرفکت کیاس میشه ! یک موجود نابودگر با قابلیت های بسیار زیاد ، تیکال تصمیم گرفت جلوی مستر امرلد دعا کنه تا کیاس نابود بشه ، به جای این کار الماس هم کیاس و هم تیکال رو به درون خودش برد و کیاس رو به یک جای دوری در انجل ایلند برد و تیکال رو پیش قبیلش برد چون پاچاکاماک به دستور تیکال فرار کرده بود ! همانطور که گفتم انجل ایلند به دلیل مستر امرلد زندست و اکینداها هم همینطور ، پس کسی باید باشه که بتونه از مستر امرلد به درستی نگه داری کنه تا سوء استفاده ازش نشه . بعد از قرن ها همه ی اکینداها نسلشون منقرض شد و تنها یک اکیندا در دنیای سونیک موند تا از مستر امرلد محافظت کنه و اون فرد کسی نیست جز ناکلز اکیندا .

صفات و قدرت ها :مستر امرلد به عنوان قوی ترین امرلد در جهان شناخته شده است ، که حتی قدرت ماورایی اون از کیاس امرلد ها بیشتر هستش . خیلیا میگن نیروی اون از نیروهای بینهایت کیاس هست ،که با استفاده از اون میتونیم سوپر ترنسفورم رو داشته باشیم توی بازی های سونیکی . یکی از قدرتهای استفاده شده از مستر امرلد رفتن از جایی به جایی دیگه هست که ناکلز یک بار از انجل ایلند به اونیکس ایلhttp://s9.picofile.com/file/8314610376/Masternegations.pngند رفت ، مستر امرلد همچنین قابلیت برگرداندن قطعه های جدا شده ی زمین از هم دیگه و یا بازگرداندن زمین رو داره.

به عنوان تابع بودن این زمرد به هر چیزی ، مستر امرلد دارای یک قدرت بینظیری هست که میتونه زمرد هارو کنترل کنه ، بسته به کسی که داره ازش استفاده میکنه . این امر میتونه کلا امرلد هارو به سنگ تبدیل کنه یا به بیشترین قدرت ممکن تبدیلشون کنه . یکی از بهترین کسانی که میتونن با مستر امرلد ارتباط برقرار کنن تیکال و ناکلز هستند، برای فعال کردن قدرت عظیم مستر امرلد استفاده کننده باید دعای تیکال رو بلد باشه . همانند کیاس امرلد ها مستر امرلد به نظر میرسه که http://s9.picofile.com/file/8314610426/Dolphin_2015_10_14_17_28_23_246.pngشامل احساسات باشه ، مثل لحظاتی که روبات امرل رو دنبالش بود و امرل نمیتونست از فکر مستر امرلد بیاد بیرون. یکی دیگر از ویژگی های مستر امرلد این هست که اگر این قطعه به چند بخش خورد بشه خودش دوباره ساخته میشه ولیکن قویتر از دفعه ی قبلش و برمیگرده به همون احساسات که حس انتقام جویی رو میشه گفت ! مستر امرلد یک شی کم پیدا در حدود 5000 سال پیش هست که هنوز هم که هنوزه تحت مراقبته و سوال برای همه این هست که چرا این وسیله خودش ناپدید نمیشه ولی جواب این هست که در همه ی قرن ها مستر امرلد در حال ناپدید شدنه !

 

حضور در بازیها :


سونیک جوجه تیغی 3 و ناکلز

در بازی سونیک جوجه تیغی 3 و همچنین دی ال سیای مربوط بهش و در سونیک و ناکلز ، مستر امرلد وقتی نشون داده شد که روبات دث اگ به انجل ایلند سقوط کرد ، ناکلز خلبان دث اگ یا بهتره بگیم کسی که اون رو میروند یعنی دکتر اگمن رو پیدا کرد و اگمن با توجه به صحبت هایی که با ناکلز کرده بود به اون گفت که یک کسی به جز من به نام سونیک جوجه تیغی و مایلز تیلز پراور میخوان مستر امرلد رو صاحب بشن . در حقیقت این تله ی دکتر اگمن بود برای این که مستر امرلد رو بگیره و از http://s9.picofile.com/file/8314619968/Sonic3k_5.gifون به عنوان یک انرژی برای برگردوندن دث اگ استفاده بکنه . هنگام ماجراجویی اونا سونیک و تیلز توی هیدن پالاس زون به مستر امرلد رسیدن و خواستن سوالایی که درباره ی اون داشتن با رسیدن به مستر امرلد به اونا جواب داده بشه .  وقتی که ناکلز به دنبال سونیک برای کشتنش بود اگمن به زودیه زود مستر امرلد رو گرفت و به ناکلز اشاره کرد که گول خوردی |: مستر امرلد به اگمن برای بازسازی دث اگ کمک میکرد ولیکن سونیک و تیلز میخواستن مستر امرلد رو از اگمن بگیرن . با استفاده از " اهن بزرگ "  که توسط مستر امرلد http://s8.picofile.com/file/8314619976/Oddly_it_seem_to_work.gifقدرت گرفته شده بود ، اگمن ارزو کرد که بتونه حالا سونیک رو شکست بده ، اگمن تلاش کرده بود که با استفاده از اون الماس به فضا بره ، به هر حال سوپر سونیک اخرین روبات اگمن رو نابود کرد و با تورندو همراه با تیلز مستر امرلد رو به انجل ایلند برگردوند تا دوباره بدرخشه و کارش رو بکنه . مدت زمان زیادی از دزدیده شدنش نگذشته بود که حالا یک موجودی به نام " اگ روبو " که توسط " مچا سونیک " دستور میگرفت مستر امرلد رو دزدید . ناکلز به دنبال مستر امرلد رفت و تا اینکه اون رو تا مرحله ی " اسکای سنکچواری " دید  جایی که مچا سونیک از مستر امرلد استفاده کرد تا قدرتش رو اضافه کنه . به هر حال اون نمیتونست با استفاده از مستر امرلد قدرت بینهایت بگیره ، پس ناکلز اون رو نابود کرد و مستر امرلد رو پیدا کرد و به جای اصلیش برگردوند. حالا زمان خوبی بود که سونیک بیاد پیش ناکلز و بهش کمک کنه که مستر امرلد رو به انجل ایلند ببره و حالا با این امر بازی به پایانش ختم میشه و به همه میگه که اگر خوبی و دوستی بین سونیک و ناکلز نبود الان مستر امرلد از بین رفته بود و انجل ایلند به دریا رفته بود !

سونیک ادونچر

http://s8.picofile.com/file/8314620968/SA_Emerald_Alter.pngمستر امرلد برای بار دوم در بازی سونیک ادونچر برای دریم کست نشون داده شد ، در این بازی مستر امرلد توی یک محفظه در انجل آیلند نگه داری شده است . مستر امرلد توسط یک فردی به نام تیکال کنترل میشه که میخوادجلوی کیاس که از قدرت مستر امرلد استفاده کرده رو بگیره . در این بازی مستر امرلد خرد شد تا کیاس قدرت بگیره و اگمن باعث خورد شدنش شد تا انجل آیلند سقوط کنه توی آب .در این بازی ناکلز وظیفه داره که تیکه های مستر امرلد رو از گوشه های مختلف میستیک رویینز و جاهای مختلف بیاره تا دوباره قدرت بگیره.

سونیک ادونچر 2 :

http://s8.picofile.com/file/8314646942/Pmp03.jpgدر بازی سونیک ادونچر 2 که سومین حضور مستر امرلد بود ، در ابتدای بازی و در هنگام شروع داستان ناکلز ، دعوایی بین ناکلز و روج بود که روج میخواست از قدرت مستر امرلد استفاده بکنه و ناکلز از این کارش جلوگیری کرد ، در بین دعواشون دکتر اگمن اومد و مستر امرلد رو قاپید. بعد از اون روج و ناکلز بنا بر دلایلی با هم متحد میشن تا قطعات جدا شده ی مستر امرلد رو پیدا کنن که البته ناکلز بیشتر این کار رو انجام میده. در بین راهش به یک سفینه برخورد میکنه که وعده ی پیدا کردن تمام قطعات مستر امرلد در برابر کشتن دوستاشو میده که ناکلز قبول میکنه و به اسپیس کولونی ارک میره . در اسپیس کولونی ارک ناکلز تمام قطعات رو پیدا میکنه و همون موقع اسپیس کولونی در حال سقوط کردنه با این کار ناکلز در فضا تا ابد میمونه پس از قدرت مستر امرلد استفاده میکنه تا اون رو نگه داره و با استفاده از اون کنون اصلی اونجارو از بین میبره تا از این مشکل جلوگیری بشه و بعد از اون ناکلز با مستر امرلد به انجل ایلند برمیگرده.

 سونیک بتل :

وقتی که سونیک دردث اگ قصد جنگیدن با امرل رو داشت ، مستر امرلد رو با خودش اورد که شاید بتونن قدرت امرلد هایی که همراه امرل بودن رو از بین ببرن. بعد از اون مستر امرلد توسط امرل خرد شد و نتونست سونیک از قدرت امرل جلوگیری کنه. همین اتفاق به صورت دیگری برای یک امرلد در بازی سونیک ادونس 3 اتفاق افتاد که این امر به صورت یک منبع در بازی سونیک بتل دیده میشه.

سونیک هیروز :

در بازی سونیک هیروز مستر امرلد نقش چندان خاصی نداشت ، تنها چیزی که از اون ذکر شد یکی از اخرین سکانس های روج در داستان تیم دارک بود ، روج گفت : تا زمانی که اون اکیندا اینجاست ما باید به مستر امرلد دسترسی پیدا کنیم. شدو در جواب روج گفت : بعضی چیزا تغییر نمیکنن ، میکنن ؟ به دلیل اینکه در قبل اون با ناکلز بسیار مشکل داشت. در اخر بازی وقتی که روج به ناکلز تیکه ای درباره ی دست بردن به گنج ها فرستاد ، ناکلز فهمید که اون میخواد صاحب مستر امرلد بشه.

مجموعه ی سونیک رایولز:

سونیک رایولز:

http://s9.picofile.com/file/8314744884/Card_045_Sonic_Rivals_.pngدر بازی سونیک رایولز اگمن با دسترسی به مستر امرلد و با استفاده از دوربینش سعی داشت که مستر امرلد رو همانند موجود های دیگه به کارت تبدیل کنه. لحن صحبت های اگمن به گونه ای بود که ناکلز رو مجبور میکرد که بیاد دنبالش و مستر امرلد رو بگیره. بازی به شما میگه که مستر امرلد در تمام لحظات بازی حضور داره و جایی نیست که به شما کمک نکنه. برای مثال وقتی مستر امرلد به کارت تبدیل شد یهویی غیب شد و اگمن هم متعجب بود. کارت مستر امرلد همچنین جزو 150 کارت موجود در گالری کارت ها در بازی هست.

سونیک رایولز 2:

در بازی سونیک رایولز 2 باز هم مستر امرلد سرقت برده میشه . حال اینبار ناکلز و روج باید به کمک دستگاهی به نام " پیدا کننده ی امرلد " بتونن مستر امرلد رو پیدا کنن ، به هر حال در پایان بازی متوجه میشن که مستر امرلد درون خود دستگاه بوده و همچنین درون کارت ناکلز و مستر امرلد هم هست ولی به دلایلی ناکلز فقط روی کارت نشون داده شده و دلیلش هم این هست که عکس جدا شده ی ناکلز در بازی سونیک ادونچر 2 بوده.

سونیک رایدرز : زیرو گراویتی

هنگام تموم کردن استرال بابلون که مرحله ی 4 بازی هست اگمن یهویی در سکانس بعد این مرحله یاد مستر امرلد میفته.

سونیک کرانیکلز : دارک برادرهود :

در این بازی امپراتور ال ایکس برای استفاده از باز شدن درب ورودی قصر از مستر امرلد استفاده میکنه . بعد از اون وقتی که در پایان بازی درب باز شد اون با استفاده از امرلد و قدرت خودش و مستر امرلد میخواد قدرت خودشو چند برابر کنه . در اخر ناکلز امرلد هارو ازش پس میگیره.


مجموعه سونیک اند ال ستار ریسینگ :

 سونیک اند و سگا ال استارز ریسینگ:

در این بازی حرکت ال استار ناکلز با استفاده از مستر امرلد هست و گفته شده که ناکلز در این بازی از بیشترین قدرت مستر امرلد میتونه استفاده بکنه. ناکلز میتونه پرواز بکنه و با زانوهاش قدرت مستر امرلد رو بیشتر بکنه.این انرژی باعث میشه که با مشت ناکلز به روی زمین یک قدرت خیلی زیاد به وجود بیاد و همه ی کسایی که اطراف ناکلز هستن سرنگون بشن.

سونیک اند ال استارز ریسینگ ترنسفورمد :

http://s8.picofile.com/file/8314746926/66.jpgدر این بازی حضور مستر امرلد به صورت حرکت ال استار ناکلز هست و میتونه حرکتی رو شبیه به حرکت کیاس بلست شدو خارپشت داشته باشه و هر کسی رو که جلوی خودش هست رو نابود کنه و شتابی رو در بر بگیره بنابر این هر کسی که جلوی ناکلز حرکتی رو داشته باشه نابود میشه ولی بعد از زدن هر دشمنی نیروی مستر امرلد شارژ میشه و دوباره به کار خودش ادامه میده .

سونیک رانرز :

در بازی سونیک رانرز مستر امرلد خیلی دورتر از ناکلز در قلعه ی لاوا بود ولی بعدا توسط دکتر اگمن دزدیده شد. بعد از اینکه ناکلز خبر دزدیده شدن مستر امرلد توسط دکتر اگمن رو شنید به دنبالش رفت تا پیداش کنه. ولی وقتی که اگمن خواست فرار کنه ، ناکلز یک مشت روی مستر امرلد زد تا مستر امرلد خرد بشه تا از دسترسی دکتر اگمن به اون جلوگیری بشه. بعد از خرد شدن مستر امرلد سونیک و تیلز به سراغ تیکه های خرد شده رفتن تا اونارو پیدا کنن و همچنین اگمن متال سونیک رو برای مقابله  ی سونیک و تیلز فرستاد . بعد از جمع اوریه ی قطعات مستر امرلد توسط سونیک و مانع کردن از گرفتنش توسط متال سونیک ، ناکلز سعی داشت مستر امرلد رو باز هم از اگمن دور بکنه ، در واقع موجوداتی مثل حیوانات و اوموچاو به اون کمک کردن تا از اسیب دیدن مستر امرلد به طور کلی جلوگیری بشود.

سونیک منیا :

در بازی سونیک منیا ، به وقتی که سونیک انجل آیلند رو نجات داده بود ، هوی کینگ لیدر روبات های دکتر اگمن به نام هارد بویلد هویز رفتن به انجل ایلند تا مستر امرلد رو مثل روند قبلی خودشون پیدا کنن. بعد از اون ناکلز هوی کینگ رو ملاقات کرد و یک الماسی از مستر امرلد رو که در اختیار اون بود نابود کرد تا بفهمونه بهش که قدرت مستر امرلد باید دست چه کسی باشه.

 

این پست بروز خواهد شد .

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی


كد ماوس


  • آی آر آی بی
  • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

    ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

    هدایت به بالای صفحه