Sora Smiling Coloring Page - Free Printable Coloring Pages for Kids


خب سلام بچه ها چطورین ؟ من علیرضام ؛ میدونم خیلی وقته میگذره از آخرین پستم ، ولی بالاخره برگشتم تا یه چیزیرو بگم :
کانال تلگرامی همیشه سونیک خیلی وقته فعالیت نداره بخاطر اینکه نتونستیم بخاطر مشکلات و کنکور پست بذاریم و به نظر من الان یوتیوب بهترین جا برای فعالیت هستش D: و اینکه قول داده بودم پیسی بخرم فعالیت میکنم و اینکه خریدم .

و بالاخره تایم فعالیت شروع شده توی یوتیوب ، ویدیوهای سونیکی میذارم از اخبار و کلی چیزای دیگه و از ماریو و زلدا و کلی چیزای نوستالژی و غیره هم میذارم و گاهی اوقات استریم هم میکنم . عین سم و پرمی دارمی توی یوتیوب XD

اگه بتونیم تا اخر سال 1401 به 200 سابسکرایبر برسیم انگار بزرگترین کار ممکن رو کردیم و انگار توی خارج به 7 کا رسیدیم یه جورایی چون فنا خیلی کمن و فن بودن من همیشگیه برای سونیک D:


بیاین حمایت کنین تا سونیک تیوبرا و یوتیوبرای سونیکی ایرانی زیاد شن و بتونیم فنهارو زیاد بکنیم xD

توی یوتیوب میبینمتون D:

یه پست تقریبا چیل و خصوصی هم از اتفاقات این چند وقته و خاطراتم با سونیک میذارم چون کلی دلم براتون تنگ شده !

برای مشاهده ی کانال سونیکی روی عکس پایین کلیک کنین !


YouTube Introduces Super Chat Creator Payments to 19 More Regions | Warrior Forum - The #1 Internet Marketing Forum & Marketplace

در کانال تلگرامی رسمی همیشه سونیک جوین شوید تا از خبرها و چیزهای جالبی که قراره بیفته زود با خبر شید D:

اینجارو کلیک کنید تا وارد کانال شید !

توجه : تنها کانال تلگرامی متعلق به همیشه سونیک همین کانال میباشد ! لطفا در کانال های تلگرامی تقلبی و غیرفعال که با نام همیشه سونیک هستند جوین نشوید !

بدرود و آرزوی موفقیت D:| کاور های بازی |

کاور بازی در آمریکای شمالی

کاور بازی در ژاپن

کاور بازی در اروپا

کارکنان : Sonic Team

ناشر : SEGA

سری : سری بازی های ویدیویی سونیک خارپشت

موتور سازنده بازی : RenderWare

 

 | تاریخ های انتشار بازی |

کنسول های گیم کیوب:

30 دسامبر در سال 2003 مصادف با 9 دی ماه در سال 1382 در کشور ژاپن
5 ژانوریه در سال 2004 مصادف با 14 دی ماه در سال 1382 در آمریکای شمالی

6 فوریه در سال 2004 مصادف با 17 بهمن ماه در سال 1382 در اروپا

 

 کنسول های XBOX :

30 دسامبر در سال 2004 مصادف با 9 دی ماه در سال 1382 در کشور ژاپن

27 ژانویه در سال 2004 مصادف با 7 بهمن ماه در سال 1382 در آمریکای شمالی

6 فوریه در سال 2004 مصادف با 17 بهمن ماه در سال 1382 در اروپا

6 فوریه در سال 2004 مصادف با 17 بهمن ماه در سال 1382 در استرالیا

 

کنسول های پلی استیشن 2 :

30 دسامبر در سال 2004 مصادف با 9 دی ماه در سال 1382 در کشور ژاپن

27 ژانویه در سال 2004 مصادف با 7 بهمن ماه در سال 1382 در آمریکای شمالی

6 فوریه در سال 2004 مصادف با 17 بهمن ماه در سال 1382 در اروپا

6 فوریه در سال 2004 مصادف با 17 بهمن ماه در سال 1382 در استرالیا

 

پلتفرم های PC :

9 دسامبر در سال 2004 مصادف با 19 آذر ماه در سال 1383 در ژاپن

17 نوامبر در سال 2004 مصادف با 27 آبان ماه در سال 1383 در آمریکای شمالی

26 نوامبر در سال 2004 مصادف با 6 آذر ماه در سال 1383 در اروپا

 

کنسول های پلی استیشن 3 (قابل دانلود و خرید با PSN) :

27 سپتامبر در سال 2014 مصادف با 5 مهر ماه در سال 1393 در ژاپن

22 فوریه در سال 2012 مصادف با 3 اسفند ماه در سال 1390 در اروپا

ژانر : پلتفرم

حالت : تک نفره - دو نفره

رده سن:

ESRB : هر کسی میتونه بازی کنه!

PEGI : افراد بالای سن 3 سال

پلتفرم ها: گیم کیوب - XBOX - پلی استیشن 2 - PC - پلی استیشن نتورک (فقط در اروپا و ژاپن)

رسانه ها: DVD-ROM - CD-ROM (2x) - دیسک نوری گیم کیوب - دانلود دیجیتال (فقط در اروپا)

سیستم مورد نیاز برای PC:

Pentium III 866 MHz CPU, 16 MB Direct3D-compatible graphics card, DirectX-compatible sound card, 12x CD-ROM drive, 0.8 GB hard disk space, Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, DirectX 9.0b

لوارم لازم برای بازی کردن:

PC : کیبورد یا دسته های بازی مخصوص کامپیوتر

کنسول ها : دسته های مخصوص کنسول ها

بازی قبل از این : Sonic Battle

بازی قبل از این (به ترتیب زمانی) : Sonic Advance 2

بازی پس از این : Sonic Advance 3

بازی پس از این (به ترتیب زمانی) : Shadow the Hedgehog

 

داستان بازی:

تیم سونیک : سونیک (سرعت) - تیلز (پرواز) - ناکلز (قدرت)

سر گروه : سونیک

سونیک در حال دویدن تو بیابونی بود که تیلز و ناکلز سوار ترنادو بودن که تیلز پیغامی به سونیک داد که این پیغام از طرف کسی نبود جز دکتر اگمن! دکتر اگمن میگه با ارتشی خیلی بزرگ دنیا رو چند روز دیگه تسخیر میکنه و میگه تو دیگه نمیتونی جلوی منو بگیری! سونیک هم هیچ سخت نگرفت ! و با دوستانش رفتن سراغ ماجرا!

تیم تاریک : شدو (سرعت) - روژ (پرواز) - امگا (قدرت)

سر گروه : شدو

روژ به داخل آزمایشگاه دکتر اگمن میره که ببینه تا چه چیز های به درد بخوری وجود داره! تا اینکه کپسولی رو میبینه و سعی میکنه اونو باز کنه ! وقتی که بازش کرد باورش نشد! امگا که روبات اگمن بود و مسئولیتش این بود که از شدو محافظت کنه شروع به شلیک کردن میکنه! شدو هم روژ رو میزاره جایی که صدمه نبینه! وقتی تا میخواست به امگا ضربه بزنه روژ جلوی هر دوتاش رو میگیره ! همه چیز داغون شده بود! خب خلاصه شدو نمیدونست کیه و امگا هم قاطی کرده بود :| روژ هم به اونا گفت که بیان تیم تشکیل بدن و وقتی دست به دست هم دادن رفتن سراغ ماجراجویی !

تیم رز : ایمی رز (سرعت) - کریم (پرواز) - بیگ (قدرت)

سر گروه : ایمی رز

ایمی در حال دیدن عکسی در روزنامه بود که کسی نبود جز سونیک :| خب بالاخره باد میوزه و اون روزنامه رو هم باد میبره و ایمی ناراحت میشه ولی کریم میگیرتش و به ایمی گفت که بیشتر دقت کنه... یهویی باد میخواست کریم رو ببره بیگ با قلاب ماهیگیریش اونو میگیره و میزاره زمین... وقتی اونا می بینن چوکولا و فراگی در دستان سونیکه یه جوری میشن... چون دکتر اگمن بالاخره تونسته بود اونارو بگیره... آن ها تصمیم گرفتن که به سمت دکتر اگمن بروند و اونارو نجات بدن...

تیم آشوب : اسپیو (سرعت) - چارمی (پرواز) - ویکتور (قدرت)

سر گروه : ویکتور

ویکتور و اسپیو تو خونه بودن و صفا میکردن تا اینکه چارمی یهویی میاد و بسته ای رو میاوره ! داخل بسته که فرستاده شده بود یه دستگاه بی سیم بود که میگفت به شما ماموریت هایی خواهم داد که اگر آن ها را انجام بدین پول خوبی هم میگیرن! میدونین چارمی و ویکتور که عاشق پول هستن حتما این کار ها رو میکنن! آقا خلاصه اونا میرن تا این ماموریت هارو انجام بدن!

توضیحاتی در مورد سبک بازی:

این دفعه در این بازی سونیک به تنهایی به ماجراجویی نمی پردازد بلکه چند تا از دوستانش به یاری او میرسند و به او کمک می کنند! فقط سونیک نیست که تیم داشته باشد! تیم های تاریک (Dark) - رز (Rose) - آشوب (Chaotix) نیز در این بازی می باشد و هر شخصیت و هر تیمی قابلیت ها و قدرت های مختلفی دارد!

در هر تیم سه شخصیت وجود داره که توانایی هاشون با دیگر شخصیت ها فرق میکنه!

یکی از این توانایی ها سرعت می باشد! کسانی که این توانایی دارند شخصیت هایی هستند به نام سونیک - شدو - ایمی رز و اسپیو! این شخصیت ها میتوانند مکان های با مسافت طولانی رو با سرعت زیاد طی کنند !

سونیک در حال طی مسافت...

یکی از توانایی هاشون Spin Dash , Spin Attack و Jump Dash می باشد که میتونین با اون شخصیت ها روبات ها رو نابود کنید! حتی شخصیت هایی که توانایی سرعت رو دارند می توانند گردباد درست کنند و روبات ها رو به هوا ببرند و سرشون رو گیج کنند!

Jump Dash

گردباد یا تورنادو درست کردن توسط سونیک

همچنین شدو و اسپیو و سونیک که متاسفانه ایمی این قابلیت رو نداره میتونن به دیوار ها بچسبند و وقتی دو دیوار در کنار هم باشن از یک دیوار به دیوار دیگر میچسبند و مسیر رو طی می کنند!

سونیک در حال انجام همون کار D:

با اسپیو هم وقتی گردباد درست کنین می بینین اسپیو نامرئی میشه (البته شما می تونین ببینش ولی شخصیت های بازی نه D: ). با این قابلیت که بعضی ماموریت ها در مراحل هستش میتونین اسپیو رو نامرئی کنین که روبات ها نبینن و شما هم می تونین به اونا چاقوهای نینجایی پرتاب کنین و یا هم با اسپین اتک روبات های خل رو نابود کنین D: !

اسپیوی نامرئی ! LOL !

یکی از توانایی های دیگر قدرت هستش! کسانی که دارای نماد قدرت هستند می توانند با قدرت زیاد روبات های قوی و غول پیکر نابود کنند حتی بعضی در های سنگی و چوبی D: و سنگ ها و هر چیز سخت و غول پیکر رو این شخصیت ها نابود می کنند D: البته روش جنگیدنشون هم فرق داره مثلا با ناکلز وقتی میخواین بزنین تیلز و سونیک به دست ناکلز میچسبند و هی میچرخن D: و با اونا هم مشت میزنین و هر چیزی رو داغون میکنین! با امگا هم وقتی بزنین مثل ناکلز روژ و شدو به دست های امگا می چسبن و در حال چرخش میمونن و امگا هم مثل ناکلز همه چیز رو داغون میکنه D: !

بیگ گربمون هم با اون چوب ماهیگیرش وقتی بخواد بزنه ایمی و کریم به ترتیب در هوا می مونن و بیگ هم با چوبش اونارو میزنه و به روبات ها پرتاب میکنه D: ویکتور هم تقریبا مثل بیگ عمل میکنه ولی اون با دهنش عمل میکنه D: و چارمی و اسپیو میرن تو دهنش و پرتاب میکنه به روبات ها و چیز های دیگر D: یکی از قابلیت های دیگر هم اینه که با این شخصیت میتونین حالت سکوت پرواز کنین یعنی از هوا بپرین و حالت سکوت پرواز کنین و دیگر شخصیت ها هم به همراهش میرن D: همچنین این شخصیت ها میتونن به بالا بپرند و همه چیز رو داغون کنن که ناکلز و امگا وقتی بپرن و بخوان بزنن هر دو شخصیت با محکم میکوبن زمین D: ویکتور و بیگ هم اونطوره منتها اگه ایمی و کریم روی بیگ باشن و همین طور اسپیو و چارمی در دهن ویکتور بمونه D: اگه اینا نبودن خودشونو به زمین میزنن ! بیگ که با شکمش D: و ویکتور هم با دو دستش... اگر هم وقتی در زمین بودین و شخصیت نداشتین که بجنگین و بعد از دو حرکت جنگیدن و دارای لول 2 و یا 3 بودین همه جارو این شخصیت ها بمبارون میکنن :|

بمبارون کردن ناکلز :|

شخصیت آخر که تواناییش پروازه ! خیلی هم بدرد بخورن ها D: این شخصیت میتونه تا جایی که خیلی بالاس بتونه پرواز کنه البته زمان هم داره وقتی زمونش تموم شد سکوت میکنین D: دو شخصیت نماد قدرت و سرعت به پاهای هم وصل میشن و اون شخصیت پرواز هم اون قدر آدمارو هم بر میداره و پرواز میکنه :| البته فقط پرواز نیس! با اون میتونین به روبات هایی که در حال پرواز هستن و حتی روبات های ساده در زمین شخصیت های قدرت و سرعت رو به صورت گلوله در بیارین و به دشمنان پرتاب کنین ! وقتی هم تنها شدند و روی زمین باشند بازم بزنین روش جنگیدنشونو می بینین! مثلا تیلز حلقه های تقلبی پرتاب میکنه و روژ هم همین طور و چارمی هم نیش میزنه و کریم هم به چاووش دستور میده حمله کنه و چاوو هم کارش رو انجام میده :|

پرواز تیلز

YEAAAAAAH YOU GOT HEASHOT SOON :|

خب البته هر یکی از این شخصیت ها لول هم دارن که سه لول میتونین به دست بیاورین و اگه دارای سه لول باشین آن شخصیت خیلی قوی خواهد شد! که در هر کدومش هم اثر فوق العاده ای داره :|

یکی از قابلیت های هر تیم Team Blast هستش ! یه نوار کوچیک هستش اگه خیلی زیاد حلقه جمع کنین و خیلی از روبات ها رو بزنین و نابود کنین این نوار پر بشه بهت میگه Team Blast آمادس این دکمه رو بزن تا این قابلیت انجام پیدا کنه ! البته در جاهای خوب و وقتی که در دردسر هستین این قابلیتو استفاده کنین نه اینکه چند روبات ساده میان دنبالت :| تیم سونیک وقتی این قابلیت رو انجام میده ناکلز تیلز رو میچرخونه و به هوا پرت میکنه و تیلز هم سونیک رو شوت میکنه و سونیک هم کار خودش رو انجام میده :| در تیم تاریک هم شدو زمرد همشگیش رو در میاره و فعالش میکنه با شعار Chaos Control ... بعدش همه روبات هایی که دوروبرت هستن نابود میشن و زمان کمی هم می ایسته ! در تیم رز هم بیگ هم چترش رو باز میکنه و کریم و ایمی روی چتر میرن و یه سری گل ها پرت میشه و روبات ها نابود میشن البته بعد از اون به هر شخصیت یه لول داده میشه :| در تیم آشوب که وقتی بزنین این سه تا دیوونه شروع به آهنگ خوندن میکنن و روبات ها رو وقتی نابود کنین حلقه به دست بیارین که ممکنه هر مرحله چند صد حلقه داشته باشین با این گروه لامصب :|

Team Blasts

بازی در حالت 1P PLAY دارای چهار بخش هستش که یکی از اون ها Tutorial هستش که واسه افراد تازه کار به درد میخوره و آموزش میده که چگونه بتونی بازی کنی! یکی از بخش های دیگه هم Story هستش که در این بخش هر کدوم از گروه ها داستانی داره و سعی میکنین اون داستان رو تموم کنین... بخش دیگر هم Challenge هستش که هر مرحله ای در Story تموم کردین اون مرحله رو باز میتونین در این بخش انجام بدین و سعی کنین رتبه های بالاتری بگیرین چالش های جدیدی رو هم انجام بدین! مثلا چالش های تیم سونیک هر مرحله واسشون زمان معکوس هستش سعی کنین اون مرحله ها رو قبل از اینکه زمون تموم شه زود مرحله ها رو تموم کنین!  چالش های تیم تاریک هم نابود کردن 200 روبات در هر مرحله هستش اگه اشتباه نکنم :| در تیم رز که در هر مرحله 200 حلقه جمع کنین :| در تیم آشوب که نگین :| واییییییییی :)) چالش هایی که خیلی خسته کننده هستن و همین طور سخت! کلی وقت باید واسه یه مرحله واسه این تیم لعنتی بگذرونی :| در حالت Story همین طوره که وقتی داستان این بازی رو بگم می فهمین قضیه این تیم رو :)) خب بخش دیگر و آخری هم حالت Super Hard هستش که باید اول تمام مرحله های Story و Challenge رو رتبشونو A کنی و کلی وقت بذاری تا این بخش آزاد شه که این بخش هم اوهووووووووووو :| با تیم سونیک همون مرحله ها رو هم رد کن ولی خیلی سختن :| البته من تمومش کردم :)) در ضمن در این بخش دیگه Boss Fight وجود نداره و همشونم مرحله و وقتی هم تموم کردین این بخش رو آخرش بازی میگه Thanks For Playing :|

خب حالا نوبت 2P PLAY هستش که دو نفر با هم بازی میکنن :)) خیلی هم بخش جالبیه! چند مرحله هستش که هر کدومشون فرق میکنه یکی مثلا کی خیلی حلقه جمع کنه اون میبره یا هم هر دوتیم با هم میجنگن یا هم مرحله رو کی به اون حلقه بزرگه برسه اون برندس :)) خیلی جالبه خودمم با دوستام بازی کردم و کلی لذت هم داره D: ولی حیف فقط دو نفر میشه :| البته خیلی از مرحله و چالش هایی که در این بخش هستند قفل هستن که شما اگه میخواین بازشون کنین باید خیلی از مراحل رو ببرین و چالش ها رو با موفقیت انجام بدین و مقدار لازمی که emblem میخوان رو به دست آورین تا از حالت قفل بیان بیرون!

یکی از بخش هایی که جزء بازی کردن نیس EXTRA هستش که اونم شامل دو بخش هستش! یکی بخش مال موزیک ها و یکی هم داخلش پر فیلمه! البته واسه باز کردن موزیک ها و فیلم های مختلف باید اونارو هم مرحله ها رو ببرین :|

گرافیک بازی

گرافیک این بازی در زمان خودش یه چیزی بود و الان که ببینین نگین گرافیک این بازی چرا اینطوریه :)) چون مال زمان گذشتش... گرافیک نه زیاد عالی و نه زیاد بده ! گرافیک این بازی رو من نسبتا خوب می بینم حالا کار به بقیه ندارم D: این بازی زیاد سیستم خاصی واسه PC نمیخواد و خیلی هم خوب اجرا میشه واسه PC های ضعیف D:

موزیک های بازی

واقعا حرفی واسه گفتن ندارم! محشر :| هر کدوم از مراحل آهنگ های خیلی خوبی داره و به اون مرحله ها خوب میومد! هر تیم هم آهنگ هاشونو که میشنوم واقعا لذت خاصی رو میبرم :) از جمله We Can - Sonic Heroes - Team Chaotix :)) حالا کار به بقیه ندارم این نظر شخصی و نقد بنده می باشد :))

گیم پلی

والا چی بگم... این بازی خیلی هم گیم پلی جالبی نداره و اگه دنبال بازی هایی هستین که دارای سرعت باشه و Sonic Boost باشه و مراحل رو زود بگذرین این بازی رو فراموش کنین چون خیلی خسته کنندس واستون :| البته واسه من خاطره داشته... گیم پلی این بازی یه کمی کودکانس و کمی هم آسونه البته واسه تیم آشوب نه :| باید بمیری و خودتو بکشی واسه این تیم لعنتی :)) خب یه چیزی دیگه هم بگم اونم اینه که روبات ها همیشه وقتی دیدنتون میان سمتتون :| کلا اگه شمارو هم بزنن و بهتون برخورن باز دور و برتون میچرخن و اون لحظه اگه بلند شدین و 0 حلقه داشتین روباتا باز بهتون برمیخورن و میمیرین :)) خیلی هم هوش مصنوعیشون بالاس :)) خب اگه شما دوست داشته باشین بازی سونیکی انجام بدین که فقط یه شخصیت نداشته باشه و فک کنین یه شخصیت خسته کنندس بازی رو انجام بدین... البته بگم بخش چالش این بازی کمی خسته کنندس و زمان زیاد میبره و خسته میشین :| مخصوصا تیم آشوب :))

نقد داستان بازی

داستان این بازی زیاد جالب نبود و خیلی هم ساده بود مثلا سونیک نباید میذاشت اگمن دنیا رو نابود کنه همین :| هیچ هم داستان جدیدی نیس و خیلی هم جالب نیس...

مشکلات بازی

والا من بازی رو که انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم و باگ های خاصی هم ندیده بودم :| البته واسه کنسول ها خیلی ها میگن باگ وجود داشت مخصوصا اون مرحله های Special Bonus و مرحله هایی که سعی میکنین زمرد رو به دست بیارین واسه کنسول های پلی استیشن 2 ! پس نظری در مورد مشکلاتش ندارم :|

نتیجه گیری

نکات مثبت: آهنگ های خوب و جذاب واسه مرحله های بازی و برای هر تیم - گرافیک بازی نسبتا خوب - گیم پلی دو نفره جذاب و لذت بخش - قابلیت بازی با سه شخصیت و توانایی های مختلف

نکات منفی: داستان نه چندان خوب - لذت نداشتن بخش Challenge و چالش های بد و خسته کننده

نمره : 7.5 از 10 :|

برای دیدن گیم پلی های این بازی اینجا کلیک کنید!

دوستان اگه کم و کسری از نقد بود و یا پیشنهاد و سوالاتی داشتید حتما از طریق نظر بگین !

موفق باشین :)

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  نیماسونیک می‌گه:
  این نظر در تاریخ 4 سال پیش و 18:48 دقیقه ارسال شده.

  مرحله اخرش متال سونیک که یک خورده فرق داره

  پاسخ : بله درسته میدونم

  نیلوفر می‌گه:
  این نظر در تاریخ 4 سال پیش و 23:14 دقیقه ارسال شده.

  خیلی ممنون هفت زمرد رو گرفتم ،میخوام با همه تیم ها بازی کنم که بتونم آخرین مرحله هم بازی کنم.

  پاسخ : خواهش میکنم D: امیدوارم بتونین شکستش بدین !

  نیلوفر می‌گه:
  این نظر در تاریخ 4 سال پیش و 21:17 دقیقه ارسال شده.

  چجوری باید زمرد هارو گرفت تا متال سونیک دو شکست داد؟ لطفا زود بگو.

  پاسخ : ببینید توی هر مرحله ای قفسه هایی هست که توشون یدونه کلیده ! اگه اون بزنید و بردارید و تا آخر با خودتون ببرید (بدون اینکه دشمن یا همون ربات ها بهتون ضربه بزنن و حلقه هاتونو از دست بدین) میرید به Special Stage ! البته تو Act 2 هر مرحله ای میرید که زمرد هارو بگیرید ! مثلا Power Plant Act 2 کلید رو بدست آورین مستقیما میرین Special Stage تا زمردو بگیرین ! اگه هر هفت رو زمرد رو گرفتین یه بخش جدیدی به نام LAST تو Story Mode میاد و میرین تا با متال سونیک بجنگید !

  سپیده می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 1:20 دقیقه ارسال شده.

  کیف کردم هر چند خودم این بازی رو تا اخر رفته بودم و تمومش کردم متال سونیک هم شکست دادم و کلا حال کردم به هر حال خوب بود

  پاسخ : مرسی بابت نظر شکلک

  شدو می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 13:57 دقیقه ارسال شده.

  ممنون از نقد من شخصا از این بازی خوشم اومد(توPC)

  پاسخ : مرسی از نظر دادنتون! منم همین طور D:

  shadow می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 9:27 دقیقه ارسال شده.

  آقا جان توی نسخه pc توی 2 play مسابقه ای که هرکی زود تو زمرد رو بگیره برندست...یه باگ داره اونم اگه یکی از گروه های که توی 2 play هست اگه بوست بگیره اون یکی برندست...من اینو دیدم

  پاسخ : منم دیدم :|

  STH می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 21:19 دقیقه ارسال شده.

  آهان این شد یه پست درست حسابی! شکلکشکلک واقعا دمت گرم دادا قربونت عالی نقد کردی و حرف حقو زدیشکلکشکلک

  پاسخ : نظراتتون باعث میشه همیشه سرحال باشم و مشکلاتم و خوبی هایم رو خوب بدونم D: مرسی از نظر دادنتون!

  علیرضا می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 18:03 دقیقه ارسال شده.

  عالی بود ، همشو خوندم معمولا ما ادما اینطوری هستیم که لقمرو تو دهنمون بزارن و تنبلیموم میاد بخونیم ولی خوندم عالی بود ولی الان نخوندم !شکلک

  پاسخ : مرسی از نظرتون شکلک

  اردشير می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 11:47 دقیقه ارسال شده.

  ميشه سونيك آنلشد رو نقد كنى

  پاسخ : سعی خودمو میکنم شکلک

  زارع می‌گه:
  این نظر در تاریخ 5 سال پیش و 8:21 دقیقه ارسال شده.

  اطلاهات خوبی بود ممنون
  راستی چه خوب شد که برگشتید.انشاء الله همیشه مطالب خوب بگذارید و طرفدارهای زیادی داشته باشید.

  پاسخ : مرسی بابت نظر! از اینکه با ما هستین بسیار متشکریم!

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


كد ماوس


 • آی آر آی بی
 • با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید

  ابزار تغییر فونت مطالب وبلاگ اختصاصی کافه وبنیاز این جمله در وبتون نمایش داده نمیشه پس لطفا پاکش نکنید

  هدایت به بالای صفحه